Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Johet az oralis sex?

Johet az oralis sex?

Figyelt kérdés
16 eves vagyok es a baratom oralisat akar mit tegyek belemenjek?legyszi komoly valaszokat
2011. júl. 1. 23:57
1 2
 1/11 anonim válasza:

Hát miért ne?

De csak, ha te is akarok:)

2011. júl. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

hat nem is tudom

a baratom mar egy szuk honapja szeretne es nem tudom mit tegyek

megadjam neki amit akar vagy ne?

2011. júl. 2. 00:02
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor add meg neki, ha nem undorodsz tőle. Ha csak bizonytalan vagy, hogy milyen is az stb és szeretitek egymást, akkor próbáld ki, de ha nagyon nem akarod, akkor ne. Az a srácnak is lehangoló, ha látja, hogy szinte undorodsz tőle, és te is megutálhatod, ha kényszernek érzed.
2011. júl. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Csak akkor tedd meg, ha nem 30 éves lestrapált csataló, és tutira mehetsz hogy nincs HPV-je meg semmi egyéb!


A kor az magával hordozHATja a sok csajt, meg azt is hogy csak kihasznál.

2011. júl. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ha van olyan pillanat h. téged is elkap a vágy "h. megcsókoljon lent, vagy kényeztessen" akkor neki is vannak ilyen pillanatok, "ez nem sex" sztem nem kell félni tőle, "petting",... később ha jobban megy jöhet a 69 :)
2011. júl. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem menj bele. Ne félj, élvezni fogod.
2011. júl. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Menj bele, de mondd meg neki hogy csak akkor ha utána ő is kényeztet téged a szájával ;D
2011. júl. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

hat o mar mondta ha az a bajom akkor o is kenyeztet csak en nm tudom h mit tegyek de azert koszi

vasarnap este meglatjuk

2011. júl. 2. 13:16
 9/11 anonim válasza:
Ha kívánni fogod annyira akkor úgyis magától jön majd az érzés is... ha nem vagy magadban biztos (mert undorodsz valamiért) akkor meg kellemetlennek is fogod érzeni...
2011. júl. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
16%
én 13 évesen a srác lépcsőházában csináltam oralisan ő lefeküdt én ráfekudtem én őtkényesztettem ő meg engem egyszerre próbáljátok ki nagoyn élvezetes neked is és neki is.. és én is féltem de ne félj tölle hidd el élveznifogod előttte csókcsata és miegymás de jó lessz hidd el..
2011. júl. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!