Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van erről valami statisztika?

Van erről valami statisztika?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha valaki 20 éves koráig még szűz, akkor mennyi annak az esélye, hogy az is marad élete végéig?
2011. júl. 4. 22:53
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
De nekem van okom aggódni, mivel még lehetőségem sem volt elveszíteni. És nagyon úgy tűnik hogy nem is lesz.
2011. júl. 4. 23:11
 12/24 mimano ***** válasza:
Ilyen hozzáállással mondjuk tényleg az maradsz.
2011. júl. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem a hozzáállásom ilyen, hanem realista vagyok.
2011. júl. 4. 23:15
 14/24 anonim válasza:
akkor az a te bajod.
2011. júl. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 mimano ***** válasza:
Akkor meg felesleges problémáznod, hisz te már tudod, hogy az maradsz... Sose értettem az ilyen embereket.
2011. júl. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
fogadd el hogy szűzen fogsz meghalni
2011. júl. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy az maradok, mert akkor úgy élnék. Az a helyzet, hogy körülöttem mindenféle embernek összejött:(csóró, gazdag, kövér, vézna, bunkó, buta, csúnya, ragyás).

Nem tudom én miért maradtam ki belőle. Pedig ugyanúgy élek, mint a többi egyetemista.

2011. júl. 4. 23:20
 18/24 Argloss ***** válasza:
Próbálkozni is kell. Aki csak úgy rád ugrik az olyan is...
2011. júl. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Próbálkozás...

Olyan szép szó, csak te sem tudod mit jelent.

2011. júl. 4. 23:33
 20/24 anonim ***** válasza:

Ha t idő alatt n lánynál próbálkozol be és mindegyik p valószínűséggel sikerül, akkor a valószínűsége, hogy pontosan T idő múlva elveszítsd a szüzességed:


P(T) = p^(n*T-1)*(1-p)


annak a valószínűsége, hogy szűz maradj még T ideig


P'(T) = (1-p)^(n*T)


namármost, ha feltételezzük, hogy kéthetente tudsz bepróbálkozni egy lánynál és hogy csupán minden 50.-ből lesz szex (tehát egy próbálkozás 2% eséllyel vezet ágybabújáshoz), akkor annak a valószínűsége hogy 5 év múlva is szűz leszel: 7,23 %, annak a valószínűsége, hogy 10 év múlva sem csempészed be a lompost a virágágyásba: 0,003 %

Ha csak havonta próbálkozol egy lánnyal, ami valljuk be ha hajtasz egy kicsit akkor azért mindenképpen reális, és 2% eséllyel össze is jössz vele, ami szintén reális akkor annak a valószínűsége, hogy 10 év múlva is szűz maradj: 8,85 %.


have fun ;-)

2011. júl. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!