Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvesztése után...

Szüzesség elvesztése után hány közösülés után lesz a leányzónak abszolút fájdalommentes a behatolás?

Figyelt kérdés

Persze normális esetben, átlagos farokmérettel, betegség nincs, megfelelően nedvesedik a leány. Szüzességének elvesztésével együtt összesen 4-szer voltunk együtt, és egyre kevésbé fáj neki, de még így a negyedik alkalommal is kellemetlen volt, főleg az elején (legalább fél óra, de inkább egy egész előjáték után)!

Meddig normális ez, mennyi után érdemes orvoshoz fordulni (persze most még nem)?

Aggódom kedvesemért.

Elsősorban lányok válaszát várom!


2011. júl. 5. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Egy ideig normális, főleg hogy már egyre kevésbé fáj. Lehet hogy a 10-ig fájni fog az elején, és még az is normális lehet. (Mindenkinél más. Nekem is fájt a legelején az első pár alakalommal, már nem annyira emlékszem meddig. 4-10 között azt hiszem egyre enyhült, utána semmi nem volt már. De nem számoltam, ez csak kb.)
2011. júl. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10.már tényleg enyhébb és akkor már jobban fogja bírni :) hát de ez mindenkinél más szóval lehet hogy 10után még 1-2 alkalom kell vagy nem..
2011. júl. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Nekem elsőre se fájt:)

Mindenkinél máshogy van, és attól is függ, h mennyit pettingeltek előtte:P

"A szűzhártyák változatos alakban, méretben és vastagságban fordulnak elő" éppen ezért a kevésbé szerencséseknek több nap is kellhet, míg teljesen "eltűnik"

[link]

2011. júl. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
ez mindenkinél máás...barátnőmmel 7honap után feküdtünk le...most voltunk másfél évesek...és az elején neki is fááj méég...(1-2percig) pedig azért rendszeresen csináljuk.:D
2011. júl. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
így van, ez olyan dolog hogy az exemnek pl a 3. után már nem fájt, de a mostani barátnőmnek még a 15-20. is fájt, de az fontos, hogy izgasd addig, hogy jó nedves legyen, és ami hasznos lehet, ha közben is izgatod az erogén zónáknál, vagy konkrétan a csiklóját! Még ha fájni is fog neki, kellemesnek fogja azt érezni ;)
2011. dec. 6. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem még most is szokott fájni.Nem vagyok felgerjedve vagy csak simán durván tolja.
2021. jan. 9. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!