Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elveszitettem a szuzessegem?

Elveszitettem a szuzessegem?

Figyelt kérdés
Az este ujjaztam..nagyon jol eset es eleg nedves voltam...de kesobb eszrevettem h verzek, rogton abbahagytam. A reggel is vereztem meg egy kicsit.
2011. júl. 8. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
háát, lehetséges. ! nem fájt 1 picit? vagy nem érzel valami furát ?
2011. júl. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Biológiailag lehet, hogy átszakadt a szűzhártyád, de a szó általános értelmében nem.
2011. júl. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%

Szűzhártya átszakadása nem = szüzesség elvesztése, az akkor történik, ha a fütyi van bent.

(Még ha valaki egy uborkát dug fel akkor is tulajdonképpen szűz marad)

2011. júl. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

"Szűzhártya átszakadása nem = szüzesség elvesztése, az akkor történik, ha a fütyi van bent.

(Még ha valaki egy uborkát dug fel akkor is tulajdonképpen szűz marad)"

mondjuk arra a magyarázkodásra kiváncsi lennék, mikor beadagolod a barátodnak, hoyg drágám én még gyakorlatilag szűz vagyok, mert csak egy uborka lyukasztotta át a szűzhártyámat. szép gondolatmenet.

2011. júl. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát igen, vannak lányok akiknek az első alkalommal be se megy, meg vannak, akikben már szűzen is kb harangozni lehet. :)

Nekem sport miatt eléggé kitágult, így nem is véreztem csak kicsit fájt.

2011. júl. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2011. júl. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
15
2011. júl. 8. 15:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Áh!! Ujjazástól még nem veszíted el, hiába vérzett, sőt valóban még egy uborkával sem tudnád elvenni magadnak. A szüzességet csak akkor veszíted el, ha lefekszel egy pasival. A pasi el tudja venni a szüzességet de egy lány magának kizárt!!
2011. júl. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Át nem szakadt teljesen az biztos de az is szerintem biztos hogy a szűzhártya egy lyukacsos hártya amit te kissé az ujjaddal kitágítottál.Ne dugd fel magadnak az ujjad inkább a barátodnak enged kellemesebb is lehet..Ahhoz hogy átszakadjon teljesen kb egy ubi vagy nagyobb behatolás kell és mindenképpen erőteljesebb.A vérzés ezért volt mert megsérült de át nem szakadt.
2011. júl. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!