Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szégyellnem kéne, hogy még...

Szégyellnem kéne, hogy még szűz vagyok 21 évesen? Hátrány ez a lányok szemében?

Figyelt kérdés
A velem egykorúaknak már rengeteg tapasztalata lehet, nekem meg semmi, én komoly barátnővel szerettem volna elveszteni mindig is, aki kérdezi vagy ha szóba kerül azt hazudom, hogy már volt barátnőm és nem vagyok szűz mert szégyellem, hogy egy lányt sem sikerült felszednem és elérnem, hogy a barátnőm legyen.
2011. júl. 10. 13:44
 1/10 anonim válasza:
42%

én 22 vagyok, de egyelőre nem érdekel a barátnőzés (sem a barátkozás).

éppen előkészítem a közelgő karrieremet, közben semmiféle érzelmi kavarodások nem engedhetők meg, a céljaim eléréséhez.

2011. júl. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha ez vigasztal a barátom is 21 volt, mikor velem elvesztette. Neki nem volt semmi lelki törése ebből. Ő fel merte magát vállalni. Ennyi.
2011. júl. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Jobban jársz, ha nem vallod be, amíg meg nem történik a dolog. A lányok nem értékelik az őszinteséget.
2011. júl. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig nyugodtan mondd meg (persze ne egyből ezzel kezdd), ha igazán szeret, nem fogja érdekelni. Ki tudja, talán még örül is neki. :)
2011. júl. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kell szégyelned! Előző barátom 24 éves volt, mikor lefeküdtem vele és az volt az első neki (is).
2011. júl. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! ne törődj vele!!!!!:D most mi ebbe olyan izé igaz én fiu vagyok de nemtudom lehet egyszer meg is kérdezem hogy a lányoknak most az a jó aki már nagy tapasztalt megmár sok nőt megdöngetett vagy azaki még ugymond tiszta vagy1-2 kapcsolata volt nemtudom de én szerintem az 1-2 kapcsolatos vagy akinek ez az első abban egy fokkal jobban lehet bizni hogy hosszu kapcsolatod lesz vele mint egy olyannal aki már 100nőt megdöngetett nemtudom a lányokhogy gondolják én igy gondolom...18/F
2011. júl. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem hátrány de szégyeld magad
2011. júl. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
talán még jó is, mert megbízhatóbbnak tűnik az, aki nem csap le minden "adandó alkalomra". meg ugye jóérzés boldoggá tenni valakit, főleg ha az illetőnek minden "új" :)szerintem nem kell szégyellned
2011. júl. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szerintem se szégyeld. Ha egy lány emiatt szakít veled, vagy egyáltalán ez gondot jelent neki, akkor az a lány alapból nem hozzád való.

18/l

2011. júl. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
12%
az első válaszoló egy kiba koczka stréber, csak ugy adja elö, mintha ö lenne a rockefeller. ha akkora ász lennél, akkor eljárnál ringy ókhoz, hogy jobban be legyél lazulva...hidd el egy kis subidubi dob egy kicsit a teljesitöképességen.
2011. júl. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!