Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vannak itt 20 év feletti szüz...

Vannak itt 20 év feletti szüz lányok?

Figyelt kérdés
(kort irjatok)
2011. júl. 12. 10:01
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
12%
miért nem irtad azt, hogy a dagikra buksz?
2011. júl. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 A kérdező kommentje:
Honnan ez a megálapitás? Szóval akkor aki szüz 20 felett az mind kövér és gusztustalan?
2011. júl. 12. 10:08
 3/62 anonim ***** válasza:
11%
hát többnyire igen.
2011. júl. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:
Na erre reagáljanak hölgyeim..
2011. júl. 12. 10:15
 5/62 anonim ***** válasza:
3%
te láttál már olyat, hogy egy szép nő egyedül maradt? a szép nők a szüzességüket tartogatják maguknak, meg külnben is az összes ilyen problémájukat saját maguknak generálják, kezdve azzal, hogy nekik senki sem elég jo, várják a supermant, csak akkor elégedettek, ha ök a legszebbek a világon, stb. olyan nincs, hogy egy szép nö ne tudjon sexelni, amikor csak akar.a gátakat saját maguknak állitják fel, mert nincs jobb dolguk, nem is tudják mit csináljanak jo modukban.
2011. júl. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 A kérdező kommentje:
Az egy dolog ha egy nő szép kivülröl,de ha félénk arról nem tehet..Amúgy meg sok társkereső tele van 20 év feletti csinos lányokkal,vagy azt mondod hogy az is mind fake?
2011. júl. 12. 10:21
 7/62 anonim ***** válasza:
0%
aha...a nagy részük fake, mondjuk azokat ki lehet szurni könnyen, mert annyira szánalmas a bemutatkozásuk.kis fa szrázó csirák álcázzák magukat nöknek. akik meg társkeresön vannak, az én tapasztalataim szerint: csak unalombol regisztrálnak. egy szép lány nincs rászorulva társkeresöre.csak azért regelnek oda, mert azt hiszik, hogy ott majd megtalálják a tökéletes férfit.a lányoknak nem elég jo, amit a valoságban kapnak.mindig elégedetlenek.
2011. júl. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 Narwik ***** válasza:
100%

Van:)

21/L

2011. júl. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
0%
csunya vagy?
2011. júl. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
100%

Painis Cupcake hogy te mekkora f*sz vagy!


Képzeld, vannak szűz lányok 20 év felett is bőven, köztük nem egy olyan, aki szép is, és egyáltalán nem kövér. Itt vagyok például én. :D Jó, nem azt mondom, hogy modell alkat vagyok, meg olyan hű de milyen szép lennék, de azért nem tartom magam annyira rondának sem, kövér meg végképp nem vagyok.

Egyszerűen arról van szó, hogy elbaszták a gyerekkoromat, aminek következtében az önbecsülésem a béka segge alatt van, nincs önbizalmam, ezért nem járok sehová sem bulizni, az utcán meg úgy tudok csak végigmenni, ha folyamatosan a földet bámulom. Így meg elég nehéz ismerkedni...


Hozzátenném, a kövérséget azért nem érdemes ebbe a dologba belekeverni. Rengeteg duci csaj rohangál az utcán, akik boldog párkapcsolatban élnek, és egyébként sem kellene lekezelően bánni a kövérekkel, mondván hogy "biztos azért vagy szűz, mert dagadt vagy".

2011. júl. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!