Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lécci segítseteeek! Többi...

Lécci segítseteeek! Többi lent! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Amikor feljött anyám meg köztem a szüzesség téma mindig azt mondta hogy : agyon csapnálak, meg hogy lesokkolna..stb...most meg kb 3 hónappal utána közli hogy : remélem azért elmondod ha elveszted, mert nem csak az anyád vagyok hanem szeretnék a abrátnőd is lenni stb... ez mind szép és jó...de még ígyse merem elmondani hogy áprilisba elveszettem..:S mit csináljak?? elmondjam neki vagy ne? félek a következméynektől... hogy hogy fog reagálni..:S szerintetek???
2011. júl. 13. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő elmesélte neked, mikor és hogyan vesztette el? Mert egy jó barátnő ezt is elmondja...
2011. júl. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kérdezd vissza és ha elmondja akkor nyugodtan te is (előző kommentelő legjobb válasz egy ilyenre!:D)
2011. júl. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen..:) meg mindent...még olyanokat is amire már kevésbé voltam kíváncsi..xĐ:S:D
2011. júl. 13. 23:03
 4/11 anonim válasza:
én azt mondom neked,hogy bár nem tudom hány éves vagy várj még egy kicsit és amikor valamennyivel idősebb leszel jobban megérti és mondd azt hogy nem rég történt amikor felnött nö lessz belöled és elmondod neki az igazt hogy mikor már csak nevetni fogtok rajta :)
2011. júl. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ezen gondolkoztam egész végig, de annyira sajnálom. mert tényleg nagyon jóba vagyunk..:/ de mégis félek...
2011. júl. 13. 23:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hozd fel magadtól, de ha szóba kerül, akkor lehet, hogy jobb elmondani. Az én anyukám egy veszekedés során tudta meg, és máig se vagyok büszke erre a pillanatra. Ha vissza lehetne csinálni, sokkal jobb légkörben adnám elő.
2011. júl. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
értem.:S köszi a válaszokat.:)
2011. júl. 13. 23:14
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?


Képzeld magad egy kicsit a helyébe! Tudom, ez nagyon felnőttes szöveg, de gondold egy kicsit végig, az érzéseket, amik benne vannak!!

Anyuka vagy, és halálosan félted az xy kislányod, aki x éves, és megígéri hogy ha elveszíti a szüzességét, elmondja. Minden nap azon görcsölsz, minden rendben van-e, mindent elmond-e, valamit titkol-e... mert minden anyukával így van... közben elveszítette a szüzességét... te nem tudsz róla... aztán amikor egyszer megtudod rosszul esik, hogy nem mondta el, és azon görcsölsz, hogy mi az amit még nem tudsz, hiszen mi lehet még? egy anyába ezek játszódnak le!!!

Én mindent elmondok anyukámnak,tényleg mindent!!! Mert aggódik!! És én ezt nem akarom... Nem tehetek ellene sok mindent, és ez sem segít sokat, de egy kicsit talán megnyugtatja... Volt néhányszor hogy nem azonnal mondtam el neki a dolgokat, de utólag mindig elmondtam, sőt volt hogy valami cikisebb témában, de csak annyit mondott (én is féltem hogy kiabálni fog) köszöni hogy elmondtam, és ne volt mérges, azt mondta nem kellett volna, de már mindegy, a jövőben vigyázzak. Ahm... Koccintottunk egy barátoméknál: szülők nincsenek, páran összejövünk, de nem volt, tényleg csak nagyon keveset mindannyian, nem nevezhető piálásnak, max 2 korty volt mindenki részéről...De ez akkor is ciki, meg hát ennyi idős korban...


Szóval mindenképpen mondd el, és most... Hiszen aggódik!!! Nem szedi le a fejed!! Kivéve ha nem vagy 16 éves kb... akkor leszid majd... De megbízik majd benned, mert elmondtad! És örülni fog neki! De mondd el mindenképp, én ezt tanácsolom!!


14/L

2011. júl. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

00:51


Jó látni, hogy ilyen fiatalon ilyen felelősségteljesen gondolkozol. :)


Hogy őszinte legyek van egy kor, amikor a szülővel való beszélgetés nem ,,kínos" v ,,titkolódzós", hanem őszinte. Tinikorban nem így érzi az ember, van egy érettség amit el kell érni, hogy megértőbbek legyünk a szüleinkkel. Szerintem innentől mondható valaki szintén felnőttnek.


Tudom, hogy most félsz, de ha így döntöttél, hogy odaadod valakinek a szüzességet, az erre való érettségre csak az lehet bizonyíték anyukádnak, hogy őszinte leszel vele. Ha titkolod, az most is és később is annak lesz a bizonyítéka h ,,valami rosszat tettél", amit titkolni akarsz előtte. Ha nem bántad meg, beszéld meg vele őszintén.

2011. júl. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket.:) elfogom mondani.:)
2011. júl. 14. 05:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!