Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Melyik cikibb 24 évesen? Ha...

Melyik cikibb 24 évesen? Ha meleg vagy vagy ha szűz?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a cikibb adott közösségben?

Ha 24 évesen szűz vagyok vagy ha meleg?

Gondolom ez függ az adott közösségtől és értékítéletektől, mégis átlagban kíváncsi lennék, hogy alakulna a válasz...


* 14-15 éves tinitársaságokban

* 16-18 éves tinitársaságokban

* 18-19 gimit végzett társaságokban

* A saját korosztályomban (20+), a huszonévesek társaságában

* 30+ felnőtt korosztályban


Értelmes válaszokat szeretnék kérni, a poszt valamelyik trashblogra való felkészítése helyett :P

Köszönöm előre is!!

24/F


2011. júl. 13. 23:42
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
48%
De ez csak az én véleményem csak az ő válaszára reagálva fejtettem ki.
2011. júl. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
63%
Az nem volt benne a kérdésben, hogy meleg de már nem szűz, nem?
2011. júl. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
23%

Ha meleg vagy, nem baj (lázzal már mehetsz háziorvoshoz.). Ha buzogány (mert rövidítve trágár a szó) vagy, egyesek szerint az sem baj, de zárjunk be két buzogányt egy börtöncellába, velük párhuzamosan egy hetero nőt és egy hetero férfit, majd versenyezzenek, kinek lesz előbb gyereke! A nyertes szabadon vállalhatja magát, a vesztes pedig hagyja négy fal között a szokásait!


Érdekesebb kérdés, hogy ki mit gondol a leszbikus kapcsolatokról és a homoszexuális nőkről.

Merthogy - szerintem - hamarabb leülünk egy sörrel csajokat nézni, mint fiúkat, hiszen a női testet vonzónak, a flörtölést izgatónak találjuk, a férfiakkal szemben viszont semmi szexuális vonzalom nem alakul ki, így a buzogányok kapcsolata undorító sokak - én is ide tartozok - szemében, míg a leszbikusokat elfogadják. Ja és a nők szülhetnek gyereket, létezik mesterséges megtermékenyítés, míg a férfiak csak adoptálhatnak 2-3 éves gyermeket. Ha alapból van egy aberráció a "szülőkben", akkor hogy fogják a biológiailag normális viselkedésre nevelni a gyereket? Hangsúlyozom a SZÜL szótő fontosságát :)


20/F - itt az én értékítéletem, remélem hasznos volt.

2011. júl. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
66%
Tényleg de beszűkült voltam :S, akkor az miért rosszabb ha csaj csalt nyal ki mintha fiúkat szeretné de szűz volna?
2011. júl. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
51%
A kérdésben külön választotta azt, hogy meleg és szűz. Ezt én úgy értelmezem, hogy a meleg már nem szűz.
2011. júl. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
61%

23:46 vagyok


Látom kiverte a biztosítékot a hozzászólásom. Szerintem a Kérdező arra kíváncsi, hogy az adott korosztály hogyan ítéli meg egy 24 évesről, hogy szüzessége vagy a homoszexualitása a kedvezőtlenebb. Erre válaszoltam, hogy szerintem 18 éves kortól felfelé a többség "gázabbnak" tartja, ha egy 24 éves szűz, mintha meleg lenne. De ez csak az én véleményem.

24/F

2011. júl. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
35%

Ellentmondásba keveredtél:

"18 éves kortól felfelé a többség "gázabbnak" tartja, ha egy 24 éves szűz, mintha meleg lenne."

"De ez csak az én véleményem. "

Most, ha ez csak a te véleményed akkor honnan tudod, hogy a többségnek mi a véleménye, mi tart "gázabbnak"?

2011. júl. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
64%
Mert a Kérdező gondolom a hozzászólók véleményére (így az enyémre is) kíváncsi. Én továbbra is úgy gondolom, hogy átlagban helytállók az általam leírtak.
2011. júl. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
51%
Nézd te a saját szemszögedből írtad és valóban ez a te véleményed/tapasztalatod. Örülj neki, hogy olyan társaság/közeg vesz körül akik szerint cikibb egy nőket szerető szűz 20-on éves ffi, mint az, ha valaki meleg. DE a többség nem így gondolja, hidd el.
2011. júl. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
66%
Rendben, elfogadom a véleményed. Lehet, hogy nekem van csak olyan elfogadó baráti köröm, ahol nem jelent akkora problémát, ha valaki meleg.
2011. júl. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!