Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy tudnám rávenni a 15 éves...

Hogy tudnám rávenni a 15 éves szűz barátnőmet a szexre?

Figyelt kérdés
Én 16 éves szűz fiú vagyok és 50 km-re lakik a barátnőm. Nagyon elszeretnénk elveszíteni mindketten csak ő fél tőle. pedig szeretjük és megbízunk egymásban.
2011. júl. 14. 02:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
inkabb sehogy..
2011. júl. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Inkog Nito ***** válasza:
53%
Hát ez neked úgy látom nehéz téma :/ Nekem eddig 2 kapcsolatomból 1 hónap alatt megesett.Kérdezd meg miért fél tőle,mondd neki hogy fontos neked hogy ő mit érez,nem akarod belehajszolni semmibe.Biztosítsd róla hogy szereted és csak akkor tedd meg ha tényleg!Ne mondd neki túl sokszor hogy "jó lenne ha már lefeküdnénk!" mert attól csak el megy a kedve.Remélem segítettem :))
2011. júl. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
ha azt szeretnéd hogy jó emléke legyen neki, ne erőltesd!!! alapból 15 évesen minek, de ha fél tőle akkor nincs felkészülve lelkileg!! játszadozz egyedül a himbi-limbiddel!! Komolyan, mért kell neked annyira a szex??? hogy lehet hogy csak eddig látsz? neked is csak szexre kell a csaj, leszarod az érzéseit!!
2011. júl. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

igen köszi :)

amúgy tudja hogy szeretem és én is tudom hogy szeret

2011. júl. 14. 02:14
 5/20 A kérdező kommentje:
én nekem nem csak szexre kell egy lány, minden barátnőmet tiszta szívből szeretem, ha nem igy lenne nem jönnék vele össze. De hát a hormonok tehetnek mindenről.
2011. júl. 14. 02:16
 6/20 Inkog Nito ***** válasza:
17%
Kedves tücsi!Mindenkinek szíve joga eldönteni hogy mit akar és igenis egy kapcsolatban még ilyen fiatalon is szükséges lehet a szex...Nem ártanak ezzel az égvilágon senkinek,ahogy azt én is tettem a legelső barátnőmmel!15 éves voltam,védekeztünk és jól éreztük magunkat.Komolyan mondom ez a szűk látókörű duma a halálba kerget...
2011. júl. 14. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

Hormonok hát...

Azért vagy ember, és nem állat, mert elvileg tudsz uralkodni az ösztüöneiden.

Nem kell rávenni sehogy. Majd ha magától akarja...

Amúgy ha fél, akkor nem akarja igazán.

2011. júl. 14. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Inkog Nito ***** válasza:
51%
Ugyanúgy állatok vagyunk,az hogy gondolkodni is tudunk nem azt jelenti hogy nincsenek "állati ösztöneink"!Minden kapcsolat egy idő után elengedhetetlen a szex nélkül ez bele van kódolva mindenki fejébe,ha férfi ha nő (ha fiú ha lány) az illető.
2011. júl. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%
Próbáljaok orálisan kényeztetni magatokat, az is jó levezető még mielött behatolás történne.
2011. júl. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
66%

jogos. bevezetőnek egy kis orál, ha abba benne van akkor majd lesz egyszer valami. persze ha ő is szeretné.

Lehet meglepődsz majd, mert úgy szív mint az Eta 2400as ruszki pórszívó. :-P

2011. júl. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!