Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Összejöttem egy szűz lánnyal,...

Összejöttem egy szűz lánnyal, le is feküdtünk, fájt neki nagyon és eléggé vérzett, Létezik az hogy 1 hét után is fáj neki?

Figyelt kérdés
Elég ha csak oda rakom ,és már fáj neki nagyon.
2011. júl. 15. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Legyél gyengéd vele,és türelmes.A barátnődnek meg úgy is el fog múlni.Aztán rá érez az ízére... :)

2011. júl. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez igen. Intelligens válasz.
2011. júl. 15. 16:48
 3/7 A kérdező kommentje:
Értelek ,ebben reménykedem Én is.Türelmes vagyok ,21 éves létemre már nem hajtanak annyira a hormonok.Ellazítottam ,és még sikosítót is használtam ,de nyilván van olyan típus is aki nehezebben regenerálódik ,na mind1 elküldtem a nőgyógyászához hogy azért ne legyen probléma.
2011. júl. 15. 16:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kényeztesd sokat nyelvvel,hamarabb regenerálódni fog... ;-)
2011. júl. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aha ez jó ötlet.Köszi a válaszokat.Szép napot !
2011. júl. 15. 16:56
 6/7 pötty! ***** válasza:
Ez előszokott fordulni, előttem is írták hogy legyél vele türelmes, ebben az időszakban inkább az orál kapjon főszerepet. Ha pedig már rendbe jött akkor is csak szépen lassan kezdjetek neki ezzel csak azt akarom mondani hogy egy gyulladás miatt nekem is fájt a szex és a végén már attól görcsöltem hogy fájni fog e(mikor már semmi bajom nem volt)remélem érted:) és jó hogy így törődsz a barátnőddel:)
2011. júl. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Létezik, saját tapasztalat. De olyan is létezik, hogy a második után is fáj, és vérzik az ember, szintén tapasztalat. Aztán már nincs "gond".


L

2011. júl. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!