Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiuk, lanyok, akik 13-14-15...

Fiuk, lanyok, akik 13-14-15 evesen veszitettetek el a szuzessegeteket, nektek jo volt, elveztetek, volt orgazmusotok?

Figyelt kérdés
A szuleiteknek elmondtatok? Volt valami gond? 14/F ( Am eszembe sincs hogy sexeljek, csak megkerdeztem kivancsisagbol)
2011. júl. 17. 17:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Olyan semmilyen volt, gyors és unalmas.

Az volt az első gondolatom, hogy ez lenne az a nagy dolog??

2011. júl. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%
Én 15 voltam, egy hónap volt hátra még a születésnapomig. Jó volt, élveztem, de orgazmusom nem volt és igen, elmondtam, de csak anyukámnak (apummal nem élünk együtt).
2011. júl. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Hát szerintem a disznaj előbb elélvezett
2011. júl. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
76%

hááát..14 Éve történt az első..és háát becsúszott egy gyerek:(

De a fene se gondolta volna hogy ilyen baromságokat kérdez majd..

2011. júl. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Nekem nagyon jó volt.

Kettesben voltunk a szobámban, anyámék egy emelettel lejjebb tv-ztek.

A barátnőmnek eleinte fájt, de alaposan felkészültem előtte hogy tudjam mire figyeljek és hamar élvezni kezdte.

Eleinte fájdalmában nyöszörgött. Én nem sokkal azután, hogy elvettem neki el is durrantam. Gyors gumicsere mert még állt aztán folytattuk, mert nem hagyhattam, hogy neki ne legyen jó.

A felkészülésnek volt eredménye, és már az elsőnél volt orgazmusa. És jobban kiadta a hangját közben, mint az elején. Mondjuk engem sem kellett félteni.

Talán kicsit hangosabbak is lehettünk mert másnap apám gratulált, és megkínált az öreg ünnepi pálinkánkból (ilyet előtte sosem tett) anyám meg sütött sütit (a kedvencemet, mézes vajas zserbót)! :)

Szerintem egyébként sejthették, hogy mire készülünk, mert kaptam egy bajnoki övet is, rajta a barátnőm és az én nevemmel meg a dátummal. :S

Nektek se legyen soha rosszabb az első.

2011. júl. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat. Mondjuk az én szüleim nem ienek sajna:( De még nem tervezem, 17-19-18 éves koromig. Utolsò: Hàny éves voltàl?
2011. júl. 21. 14:55
 7/15 anonim ***** válasza:

Én 15 voltam,és élveztem!Sokaktól azthalottam hogy első alkalommal pár perc alatt elsülök majd,de nemígy volt 1 órán keresztül tartott az első!

Jah és fiú vagyok!

2011. júl. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Ibasz18 válasza:
Én is 15 évesen veszítettem el. Nagyon jó volt. Mindketten élveztük a dolgot. És nem mondtam el a szüleimnek rám tartozik azt kész. Nem volt semmi gond.
2011. júl. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
10:53-as vagyok,énse mondtam el nekik:D
2011. júl. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem baromira fájt, abba is kellett hagyni, mert két lábbal rúgtam le magamról a fickót:) Én soha nem mondtam el anyáméknak...rájöttek maguktól:)
2011. júl. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!