Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki ha 15 évesen veszted el...

Ciki ha 15 évesen veszted el a szüzességed?

Figyelt kérdés
A Pasim és én is már nagyon szeretnénk szeretkezni de nem tudjuk hogy hol és mikor? és hogy várjunk e még pár évet vagy ha nagyon szeretjük egymást akkor a kor nem számít? Én nagyon kívánom már őt és ő is engem! Múlthéten márt mind a ketten ágyba voltunk és ruha nélkül csak hát pont megjött a srác tesója meg a pasija! MIt csináljak?
2011. júl. 21. 13:05
1 2
 1/17 anonim válasza:
60%

Kedves Kérdező!


Cikinek semmiképpen nem ciki.Miért lenne az??Szerelemből teszitek,tehát NEM ciki.De ne más véleményére legyél kiváncsi.Neked és a párodnak kell éreznetek,hogy itt az idő és történjen meg a dolog.Az együttlétet pedig úgy kellene megoldani,hogy biztos ne legyenek otthon szülők,testvérek stb.:)

2011. júl. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
54%

Cikinek nem ciki MÉG. Akkor lesz ciki mikor szakítotok.

Igen, lesz majd más és majd tudni akar rólad dolgokat.

Majd felnőtt korodban is mikor tényleg olyannal vagy

együtt akit szeretsz, nem tudod neki mondani, szűz vagyok!

Megfogod bánni, de ez van. Te dolgod. :)

2011. júl. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%

Megmondom, mit csinálj. :)


1. Adj hálát, hogy megjött a család!

2. Várni, várni, várni.

3. Lehet lepontozni.


Amúgy nem (csak) az a gáz, hogy 15 éves vagy, hanem az, hogy semmi garancia nincs arra, hogy ő lesz a nagy ő. Akkor félévente mással?

2011. júl. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem várjatok még vele pár évet. Tudom azt mondjátok hülyeséget írok, de nekem ez a véleményem mégha füllig szerelmesek is. A szerelem vak és olyankor minden rózsaszín felhő, stb. Ehez időt adnék.
2011. júl. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
69%
egyáltalán nem ciki,ha szeretitek egymást,és nem csak "arra" kellesz neki.
2011. júl. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
50%

Sztem13:31-nek van igaza.

Robi voltam.

2011. júl. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 rakkerman válasza:
Az nem, de ha meg se találod az már gáz:S
2011. júl. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
50%

Én is 15 évesen vesztettem el. Nagyon szeretem a páromat és ő 22 éves. Tudtam, hogy nem csak ki akar használni és, hogy őszintén szeret. Egy hónap múlva már a 2. évfordulónkat fogjuk ünnepelni és nagyon szeretjük egymást.

Sok sikert! :)

16/L

2011. júl. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
mivel felteszed a kérdést, és mások véleménye jobban érdekel, mint a saját érzéseid és akaratod, ezért ciki. amúgy nem
2011. júl. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nem ciki, ha jelenleg szereted okés... mondjuk én már lassan másfél éve vagyok együtt a barátommal, ő 18 én 15 de még mindig nem feküdtünk, le amit amúgy sajnálok... mert szerintem ezt mindkettőnknek akarni kéne...de én várom h ő kezdeményezze.. .:D na ennyi..:D nem ciki, szal sztem hajrá..:D
2011. júl. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!