Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 éves egyetemista fiú...

20 éves egyetemista fiú vagyok, de csak 14-15 évesnek nézek ki (fiatalos arc). A csajok rám se hederítenek, és ezért még mindig szűz vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szórakozni sem szívesen megyek el rosszul érzem magam a kosarak miatt. Pedig nagyon jópofa és szerintem vicces, becsületes ember vagyok.
2009. ápr. 3. 20:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
49%

Figyelj!

Elmondom neked a tutit! Én nem vagyok babaarcú de én is hasonlóképen voltam, nem szerettek a lányok...


Növesztettem körszakállt persze nem mindenkinek jön be inkább a borosta a nyerő. Fejlessz valami hülye szöveget, amit előhúzhatsz a tarsolyodból, persze vicces történetek elmesélésére gondolok. Egy nőt megszólíthatsz azzal, hogy ne haragudj neked ez a jegyzet megvan stb? Kit érdekel hogy nincs meg neki, aztán kérdezd meg mi a másik szakja vagy hány szakos stb, ne engedd el beszélj a suliról aztán ha válaszolgat szépen úgyis jön magától az új kérdés!


Megjelenés: rengeteg nőnek tetszik az ékszer, nem kell drága cucc, mindkét kezedre egy-egy ezüstgyűrű, a nyakadba egy vastag (ízlés kérdése mennyire vastag)ezüstlánc és egy hasonló karkötő. Aranyba ne gondolkozz fiatal vagy hozzá még. Vegyél fel izompólót vagy ing+farmer párosítás, az ing felső 3 gombja kigombolva, bőrdzseki, divatos sportcipővel és akármilyen hülye kifogással menjél oda lányokhoz hogy segítsenek pl. keresel egy tanárt stb. Előbb utóbb összejön! Ha menőnek nézel ki kelleni fogsz a nőknek, én "normális" külsővel nem tudtam hódítani... nekem ez bevált és érdekes hogy egy teljesen normális nem kificamodott csajt sikerült kapnom aki nagyon szép is.


Ez nem túl nagy anyagi beruházás és egy misét megér! Attól hogy ilyen lesz a külsőd önmagadat nem kell feladnod a külvilágnak mutatsz egy másik képet és kész! Ha összejön a nő akkor majd adod magad mellette már mit számít ha úgyis szeret(csak poénkodni ne felejts el ;) mert ha nincs nevetés a kapcsiban akkor régen rossz).

Másik, hogy én 26 éves vagyok és összesen 4-szer voltam buliban mégis sok barátnőm volt...


Remélem mihamarabb elégedett leszel egy nővel az oldaladon!


Üdv!

2009. ápr. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Én spec a vastag (bármilyen) lánctól rosszul lennék, gyűrűt max jegygyűrű teszik egy pasin.

Amúgy volt egyszer egy hmm... kalandom, a fiúnak vékony aranylánc volt a nyakában, és azon egy kis kereszt. Mikor csak az volt rajta, mindig elvarázsolt... Persze, nem a nyaklánc miatt jutottunk addig.

Egyébként egyetértek a borostával, és azzal, hogy gondold át a ruhatáradat, mikor legközelebb vásárolsz valamit. Attól, hogy azt mondják nem a ruha teszi az ember, az is az elsők között van amit meglátnak rajtad és nagyon sokat mesél rólad.

2009. ápr. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Most az új frizurával próbálkozom. Borostát is szeretnék,csak nincs, az a gond. Lehet tényleg rossz lányoknál próbálkoztam, de mit csináljak ha pont ő jött be. Gimist csajt nem szeretnék. Buli csak feszélyez, és általában nem olyannal futok össze, akinek a külsejéhez gazdag belső érték tartozik. Próbálok máshol keresgélni.
2009. ápr. 4. 08:24
 14/17 anonim válasza:

Nem tudom, mi a gond a gimnazista nőkkel...

Azt mondtad, hogy szűz vagy, én meg gondolom, hogy ha összejön neked, akkor az a csaj is lesz az első barátnőd. Akkor meg már ne a fellegekben gondolkozz, meg plázacicákban, hanem kezd előröl. Egy gimnazista csajnak bármennyire is vannak igényei, meggondolná kétszer is, hogy egyetemista fiúval mit tudna kezdeni, mint csak gimnazistával :))


Gondold csak át... lesz barátnőd, megtanulsz rendesen csókolózni, ötletesen felfedezheted az erogén zónáit, rájöhetsz, hogy mit szeretnek a nők/mit akarnak hallani a nők, kipróbálhatod, hogy mik jönnek be neki meglepetés terén (macik, virág, bonbon, szerelmes versek, ékszerek)

és mindezek felett akár meg is változtathatja a gondolkodásod a nők terén.

A nemi élet terén is jobb, ha gyakorlati leckéket veszel nála, mint a petting, vagy ha nagyon viszket neked, akkor add neki oda a szüzid, és egy gond megoldva rögtön.


Ki ad nekem igazat? (:

2009. ápr. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0:22-es! bocsi, de én konkrétan az ilyen típusoktól menekülök hanyatt-homlok, amit leírtál. vastag nyaklánc, kigombolt ing, bőrdzseki ráadásul sportcipővel jesszus... minden ffi-n röhej, nemhogy egy babaarcún. sőt, a kérdző egy ilyen öltözékkel még inkább kihangsúlyozná a kisfiús beütését.
2009. ápr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak ilyen gondjaim. Én szakállt növsztettem. Ja meg enyhén kopaszodom...

23/f

2009. ápr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Deédes.:D

Új frizura az tök jó lenne.:D

és ami igaza van annak aki a gimis lányok lehetőséget írta:D

2009. dec. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!