Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen hatást válthat ki egy...

Milyen hatást válthat ki egy lányból, ha 14 évesen megerőszakolják?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel ez történt, most 16 éves, én 18/F vagyok és a (volt) legjobb haverom erőszakolta meg egy éjszaka amikor tőlem ment haza. Lehetséges, hogy azért tol el mindig amikor kicsit .. "erőteljesebben", szenvedélyesebben megcsókolom? A szexről már beszéltünk, de hallani sem akar róla. Lehet, hogy emiatt?
2011. júl. 21. 21:51
1 2
 1/15 FAKhelper válasza:
Sztem ezt meg lehet vele beszélni, itt hiába várod a megváltást.
2011. júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Persze hogy lehet.. sőt biztos. basszus szegény.. a volt legjobb haverodat a helyedben biztos agyon vertem volna.. szegény lány biztos fél ilyen téren a fiúktól.egyébként mióta jártok?
2011. júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy emiatt. Legyél türelmes, hagyd, hogy ő diktálja a tempót. Szerintem már az is nagy dolog, hogy hagyja magát megcsókolni, belemegy egy párkapcsolatba. Majd meg fog nyílni. Csak mondd el neki, hogy nem sürgeted, bíthat benned és szereted. Ha tényleg szereted, akkor vársz, amíg fel tudja dolgozni annyira, hogy ne idegenkedjen tőle. Kitartás!
2011. júl. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 SancikaJohnny válasza:
Szerintem...legalabb is en, ELKAPNAM azt a KOCSOGOT es szetvernem, de annyira,h ne ismerje fel senki!!!! Kakilnak r,h haver v nem, normalis ilyet nem csinal...ezzel elbaszta a lany eletet...es megleht,h a jovobeli kapcsolatait... A tieteket legalabb is...sztem nagyon nehezen lep majd tul...meglehet,h emiatt tol el...nemtom...de remelem boldogok lesztek :)
2011. júl. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem örülj neki, ha ezek után megfogja a kezed. Iszonyatos trauma, és hatalmas törés. Csoda, hogy egyáltalán képes volt párkapcsolatot létesíteni. Szeresd nagyon és legyél vele nagyon gyengéd!!!


33F

2011. júl. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

2 éve járunk, amikor történt a dolog, már jártunk :S

Hát egy párat behúztam a kötsögnek, azóta közelébe se mer menni a barátnőmnek.

És persze, amíg kell, én kitartok mellette, várom, hogy túllépjen rajta... :/

2011. júl. 21. 22:04
 7/15 anonim ***** válasza:
A sebek gyogyulására nagyon jo az idö mulása és a gyengédseg. Ha tökéletes lesz a bizalom akkor a barátnöd rendbejön, de ez nem lehet gond ha szereted.
2011. júl. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hallod haver, én a helyedben szereznék egy töltetlen stukkert, és a fejéhez nyomnám, hogy rimánkodjon a szaros életéért... aztán meghúznám a ravaszt. Hidd el, a hatás (téged) kárpótolni fog.
2011. júl. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
vágd le a heréit a volt haverodnak és akaszd fel a falra mint trófeát
2011. júl. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
hát köszi a válaszokat..ötleteket. :D az a stukkeres nem is olyan rossz öltet ;] :D
2011. júl. 22. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!