Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy ilyen kapcsolathoz ti mit...

Egy ilyen kapcsolathoz ti mit szólnátok?

Figyelt kérdés

18 éves múltam egy hónapja. Nagyon szeretnék már túl lenni az elsőn, de nincs párom.

Van egy fiú akivel nagyon jóban vagyunk, és arra gondoltam ráveszem, hogy szeretkezzünk is néha. Csak őt szeretném mert kívánom is, de nem vagyok belé szerelmes, szóval a mindenhová kéz a kézben, meg hasonlókra nem vágyom, ami egy kapcsolat része.

Nem vagyok ronda lány, versenyszerűen úszok, a melleim igaz nem túl nagyok, de szerintem ez nem olyan nagy baj.

Nem vagyok egy romantikus típus, lehet szeretem a srácot csak nem tudom kimutatni úgy mint mások. De nem tudom örülne e neki, hogy ilyeneket terezek vele.


2011. júl. 24. 12:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem örülnék neki, de vannak, akik az ilyeneket szeretik.
2011. júl. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nem mindenki úgy szerelmes, vagy úgy szeret, hogy nyomorult bizsergést érezes, meg rózsaszín felhőkön van.

Te tudod mit érzel és mit akarsz, csak ne csapj be senkit.

2011. júl. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Tudom hogy mit érzek és valahogy ez a vágy utána. De nincs meg az amit mindenki mesél hogy milyennek kellene lennem ha szerelmes vagyok. Szóval valószínűleg ez nem az. De együtt szeretnék vele lenni csak nem úgy hogy éjjel nappal.
2011. júl. 24. 12:40
 4/21 anonim ***** válasza:
Hát, ha úgy érted, hogy régen még én is vesztegettem időt ilyen k*rvákra mint te, akkor ja :)
2011. júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Jól sejtettem tényleg nem fekszik veled le senki :( sajnálom de ne félj eljön a te időd is.
2011. júl. 24. 12:43
 6/21 anonim ***** válasza:

Ebben nincs semmi gond. Nem lehet az ember állandóan összenőve a másikkal. Főleg nem szabad dobni érte mindent.

Egy csak a lényeg, hogy ti jól érezzétek magatokat együtt úgy.

2011. júl. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
XDXD
2011. júl. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
nem fűvel fával kisvirággal akarok lefeküdni csak van egy barátom akit nagyon kívánok, de nem gondolom, hogy szerelmes lennék. Egyszerűen nem érzem magam úgy ahogy leírják hogy kéne éreznem ha szerelmes vagyok.
2011. júl. 24. 12:44
 9/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem k..va a kérdező. Ti vagytok a g...gye parasztok:DDD Akik gondolkodás nélkül mindenkit le k...znak, ha picit olyasmit ír, ami nektek nem tetszik. Biztos mert állandóan hagyjátok megalázni magatokat és elegetek van már mindenből. Amúgy nem jó poén. Sértő.
2011. júl. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem akarom becsapni, éppen ezért írtam ki mert nem tudom mi legyen. Nem vagyok az az elcsábítós fajta se :D Szóval már előre félek hogy adom tudtára mit szeretnék.
2011. júl. 24. 12:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!