Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Mennyi idő után jött...

Lányok! Mennyi idő után jött meg szüzesség elvesztése után? Az természetes ha rögtön utána, vagy ha mondjuk késik 2hetet, vagy normális? Mi volt eddig a legtöbb idő, hogy nem jött meg? És stresszeltetek, hogy esetleg terhesek vagytok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
ha késik egy kicsit az természetes
2009. ápr. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem az első után több mint egy hónapot késett!!! Nagyon féltem, hogy terhes lehetek, pedig védekeztünk! Még tesztet is csináltam, de csak akkor nyugodtam meg teljesen amikor megjött. Ne stresszelj, és akkor hamarabb megjön!!!
2009. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan 2 hetet késett (: Nagyon meg voltam ijedve, csináltam tesztet, pedig védekeztünk.
2009. ápr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem szerencsém volt,mert az első után pontosan jött meg. Max 2hetet késett. Igen szegény páromat már kiborítottam, már anyukámhoz akart menni...:D
2009. ápr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem 4 nap késéssel jött meg, és igazából nem is én, hanem a párom volt nagyon megijedve a legaranyosabb az volt amikor azt kérdezte, ki megy majd iskola után a bölcsibe a kicsiért=D
2010. jan. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Utolsó vagyok, 15/L még csak=D
2010. jan. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!