Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 3 napja veszítettem el a...

3 napja veszítettem el a szüzességemet a barátommal. Normális az, ha még mindig enyhén vérezgetek?

Figyelt kérdés
3 napja vesztettem el a szüzességem, de úgy, hogy nem volt teljes aktus, éppen csak addig, amíg át nem szakadt a szűzhártyám, mert annyira fájt hogy nem bírtuk végigcsinálni. Óvszert nem használtunk, de igazából nem is volt bent sokáig, csak kb. fél percekre. Ngayon véreztem és még mindig vérezgetek azóta... Nagyon félek. Normális ez? Lehet hogy terhes vagyok? A párom nem élvezett el és előváladék se kerülhetett belém, mert ahoz túl hamar abbahagytuk. De mégis nagyon félek. Kérlek segítsetek! 15 éves lány
2009. ápr. 5. 17:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%

Szia!!! Sztem elég korai még neked a szex dehát te tod..

Védekeztetek legalább?

Am a srác hány éves?

2009. ápr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
49%
hogy a f*szo*mba lennélterhes?
2009. ápr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

méghogy alig kerülhetett bele előváladék...

Legközelebb hasznéljatok óvszert... mert elég van rá esély hogy terhes legyél. Szerintem nem normális hogy még mindig vérzel... Menj el nőgyógyászhoz.

2009. ápr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért legközelebb használjatok óvszert....de sztem nem lettél terhes. Az pedig h még vérzel normális. Én majdnem két hétig vérezgettem...:S már attól féltem orvoshoz kell mennem, ez volt egy vasárnap este, h oké akkor holnap mindent elmondok anyának, és aztán hopp elállt:D
2009. ápr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
azért lehetnél kedvesebb is, utolsó válaszoló!
2009. ápr. 5. 17:15
 6/21 A kérdező kommentje:

vis nem utolsó, hanem 17.12-es, bocsi

az utolsónak köszönöm :)

2009. ápr. 5. 17:16
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom,hogy normális-e hogy mág vérzel.Én egyáltalán nem véreztem mikor elvesztettem,csodálkoztam is.Terhes nem lehetsz,nyugi van,de szerintem még ráértél volna a szexel,hidd el nem maradsz le semmiről.
2009. ápr. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, senki nem akar neked rosszat. A legjobb tanácsom az, hogy többet óvszer nélkül ne. Hidd el, hogy nem hiányzik sem az esemény utáni, sem az abortusz... Ja, és előtte izgasson fel a párod, akkor nem fog fájni a behatolás.
2009. ápr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
42%
15évesen?kis ribi
2009. ápr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
azért nem kellene leribancozni! 4 hónap mulva 16 leszek, vannak akik már általános iskolában szexelnek! ja és ribi az aki fűvel fával csinálja, nem a barátjával akit szeret!!!
2009. ápr. 5. 17:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!