Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Magamnak szeretném átszakitani...

Magamnak szeretném átszakitani a szüzhártyát az ujjammal, ezt hogy csináljam?

Figyelt kérdés
rosszab lenne amugy mintha normálisan fiuval csinálnám??
2008. márc. 1. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Ne tedd! Nagy hülyeséget csinálnál. Persze, hogy rosszabb, mintha fiúval csinálnád, mert az nagy élmény, meghatározó magad egész életedben.
2008. márc. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Sehogy! Ne csinálj ilyen butaságot!
2008. márc. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha végképp el akarod venni a kedved a szextől, akkor csak szakítgasd nyugodtan. Na de ugyan mi értelme lenne?? Az első fiú, ha csak nem tapasztalatlan vagy bunkó, úgyis észre fogja venni a tapasztalatlanságodat. Amúgy pedig a szüzesség nem szégyen. Jah és neked a szűzhártyám átszakadt a tampontól, mégis fájt az alső együttlét. VAgyis ezt akkor sem úszod meg :S
2008. márc. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Sehogy
2008. márc. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
szedrintem ne csinalj ilyen hujeseget...sztem jobb lesz az egy fiuval mindtha te atszakitanad...
2008. márc. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
73%

De most őszintén: ciki az, ha valaki - ennyi, vagy annyi évesen szűz?

Add meg az esélyt egy normális srácnak, hogy az első lehessen nálad! Garancia nincsen rá, hogy felülmúlhatatlan lesz, de biztosan emberibb állapot, mint az ön-szűzvesztés.

2008. márc. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Ne szakítsd át önmagadnak mert később lehetnek ebből lelki gondjaid. És ha azért akarod csinálni mert cikinek érzed akkor se tedd meg. Én 15 éves vagyok, korosztályomban rengetegen cikinek tartják ha még szűz vagy ennyi idősen. ( én felvállalom h az vagyok és ugyanúgy vannak barátaim). Mellesleg remélem még nem tetted meg!
2008. márc. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom hogy vagytok vele, de én szoktam maszturbálni. Sőt 14 éves korom óta csináltam. Már egész nagy dolgokkal, de még mindig nem szakadt át.

21 vagyok, tartsatok gáznak, de én 18 évesen voltam először fiúval. De előtte még úgy gondoltam megkönnyitem mindenkinek a dolgát. Cikinek tartottam, hogy szűz vagyok, ezért mondtam azt mindenkinek, hogy már nem vagyok. A barátom előtt nem érdekelt, de ugy gondoltam egyszerűbb lesz. Semmi lelki próblémám nem származott belőle.

Ujjal nem tudom át lehet-e szakitani. MIndenkinek más. Nekem sokkal nagyobb dolog kellett hozzá.

2008. márc. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Egytértek a többiekkel Ne Tedd mert az nagyon nagy butaság lenne, ráadásul"el is hibázhatsz valamit aminek következményei lehetnek és is szűz vagyok még és ezt csak avval szabad elveszíteni és azzal akit szeretsz, így a legjobb és nem kell elsietni:)szal csak okosan
2008. márc. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
69%
Hat en annyit mondok hogy szerintem a kerdezo nem azert akarna atszakitni mert cikinek erzi hogy szuz hanem azert mert fel hogy fajni fog.En is gondolkoztam mar ezen amugy mert en is szuz vagyok.Talan eloszor probalj valami nagyot feldugni magadnak mert en is ugy csinaltam de szerintem meg nekem meg van.Pedig ujjaztak mar meg es akkor fajt de ha magamnak dugtam fel valamit akkor nem.
2008. jún. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!