Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek egy idősebb, vagy...

Szerintetek egy idősebb, vagy egy fiatalabb prosti alkalmasabb a szüzesség elvesztésére?

Figyelt kérdés
Vagy teljesen mindegy, emberfüggő? Igényesebb, lakásos prostikra gondolok.
2011. júl. 27. 14:23
1 2 3 4 5 6
 31/51 Hailey13 ***** válasza:

lehet hogy igazad van, de akkor én a kis részbe tartozom..:D

nem egyszerűbb ha tovább keresed az igazit (nyálasan hangzik, tudom..:D)és elküldöd a p*csába a pénzéhes r*bancokat?:D

2011. aug. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyjuk is magára a kérdezőt, mert még a biokémia-tankönyvembe is több érzelmi érettség szorult, mint belé...


Kérdező, neked csak azt tudom tanácsolni, hogy várj még a szexszel, ugyanis nem vagy rá elég érett :) A felfogásod vetekszik egy 16 évesével, és huszonévesen már nem itt kéne tartanod. Most őszintén, miért olyan jó, ha egy olyan külsőre szép k*rvával veszíted el a szüzességed, aki semmi érzelmi pluszt nem ad? A k*rvák nem fognak ápolni, ha beteg leszel, nem érdekli őket milyen volt a napod, nem fognak segíteni, ha az életed éppen mélyponton van, ők csak a pénzedet akarják. Nem túl önbizalom növelő az a tudat, hogy valaki csak pénzért fekszik le veled. Itt a végén te fogsz sérülni, nem ők. Ha még pár évet éltél, és felhagysz ezzel a gyerekes hozzáállással, hidd el, te is nevetni fogsz a mostani éneden. Sok szerencsét hozzá :)

2011. aug. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
100%
15:31, majd az oszló hulláját is egy gyönyörű huszonéves k.urva fogja megtalálni... Márt más nem nyitja rá az ajtót.... :D
2011. aug. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:
utolsó előtti: Való igaz, nem vagyok az érzelmek embere :D Amiket leírtál, nekem arra egyszerűen nincs szükségem, nem kell más a nőktől csak a szex, ilyen érzelmi hülyeségekre nincs szükségem. :) Persze, lehet nektek lesz igazatok, és megváltozom, de nem hiszem, hogy ez bekövetkezik, én ilyen vagyok és kész :D
2011. aug. 1. 15:38
 35/51 Hailey13 ***** válasza:
100%
elgondolkoztam hogy meleg vagy-e igazából..:D
2011. aug. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:
Ezt miből sikerült leszűrni kedves utolsó? :D:D A hírhedt női logika :D :D Megnyugtatlak, nem, nem vagyok meleg :D
2011. aug. 1. 15:41
 37/51 Hailey13 ***** válasza:
100%

"nem kell más nőktől csak a szex"

kb az jön le hogy nagyon bizonygatni akarod hogy férfi vagy, de a szerelem már kizárt dolog:D legalábbis nőknél:)

2011. aug. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim válasza:
71%

nem értek egyet azzal a hozzászólással h vetekszik a 16 évesekkel. már megbocsáss de nekem ez sérto.


16/f


:)

2011. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:

Egy ((18-)) 20-22 ((-24)) éves aki amúgy nem vállal a reglapja szerint szüzesség elvételt. Hívd fel és azt mond neki, hogy ez és ez amit kérsz (határozottan) és az hogy szűz vagy együtt mennyi! - így látja nem tökölsz és több mint valószínű mond egy normális árat. Amúgy az élőben első percekben leveszik hogy szűz vagy, és az ott már rossz pont 90+%-ban.


"Szűzség elvesztése fiúknál: A fiúk 10-25% örömlánynál veszíti el a szűzségét."


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2011. aug. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:

Engem az idősebb nők jobban vonzanak, nagyon valószíű náluk fogom majd kezdeni.

22F

2011. aug. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!