Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Enyhe fitymaszűkület?

Enyhe fitymaszűkület?

Figyelt kérdés
Enyhe fitymaszűkületem van, és hátra tudom húzni a bőrt teljesen, de kicsit fáj. Legutóbb merev állapotban megpróbáltam felhúzni, a kötőfékem kb. 2,3 MM, nagyon rövid, és ahogy húztam, a kötőfék egy helyen megszakadt, és enyhe vérzés következett be! Hogyan kezeljem a szűkületet? Nagyon enyhe, de azért kicsit kellemetlen. Mekkora egy 13/F ember átlagos pénisz mérete?
2011. júl. 31. 22:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, kérdezd meg a szüleidet, mert valószínűleg te is 13 éves vagy. Nekem 16 cm, nem tudom, hogy ez átlagos-e...
2011. júl. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 WhiteLabel ***** válasza:
Nem lesz gond vele, első szeretkezésnél maximum kicsit fájni fog, nekem is ilyen gondom volt, de nem volt semmi, egy nagyon picit kellemetlen volt, aztán átadtam magam az élvezeteknek és azóta nincs vele probléma:)
2011. júl. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Akkor neked is rövid a kötőféked, és neked is fitymaszűkületed van?
2011. júl. 31. 22:32
 4/18 anonim ***** válasza:

A fitymaszűkület magától is elmúlhat, a megrepedt bőr meg begyógyul, csak vigyázz, nehogy elfertőződjön, mert a péniszen elég könnyen baj lehet belőle.

Ha a fitymaszűkület akadályoz a közösülésben, szexuális életben, akkor orvoshoz kellene menni.

Szerintem használd a péniszedet normálisan, tágulhat a fityma még ilyen korban.

2011. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Kötőféke a lovaknak van, ami a péniszeden van, az a fitymafék.

Ha rövid, akkor az orvos átvágja és megszűnik a probléma.

De ezt orvos tudná megmondani.

2011. júl. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 WhiteLabel ***** válasza:
Nem már nincs, de pont 13éves koromban volt a problémám, rá egy évre lefeküdtem egy lánnyal, nem is foglalkoztam a problémával, és el múlt.
2011. júl. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Enyhe fitymaszűkületem van, a kötőfékem nem rövid. Nem tudom, hogy ez normális-e, le tudom rendesen húzni a makkról, de nem megy vissza magától. Tisztálkodj rendesen.

Első voltam.

2011. júl. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hozom a kést, és elvágom én xD, dehogyis :) szóval elmúlhat, de nincs erre vmi krém, v ilyesmi?
2011. júl. 31. 22:36
 9/18 anonim ***** válasza:

De van krém, úgy tudom. Én nem használok semmit, ha elég síkos vagyok, akkor nincs vele baj, régebben szűkebb volt, most valahogy tágult v. nem tudom. Bajom nincs vele, jó így, ahogy van.

Megint első voltam.

2011. júl. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

13 évesen nem fogsz még nemi életet élni és a maszturbációt sem nagyon javaslom.

Nekem is 16 éves koromig fitymaszűkületem volt. Csomószor voltam dokinál, aki le is rántotta. De mivel kellemetlen érzés volt így akkor sose mostam 2-3 napig vagy csak kevésbé utána, szóval nem foglalkoztam vele mert nem tudtam a következményeit, felvilágosítatlan, tudatlan, éretlen, gyerekes voltam mint akkor minden korombeli; gyerek.

Megoldás: mint mondtam, nem igazán javaslom a maszturbációt 13 éves kortól, de nem az én életem, nem akarlak befolyásolni, ez csak az én szemszögem; álláspontom, hogy előbb legózz vagy matchboxozz, ülj a tábortűz körül minthogy a faszodat húzogasd, cigizz vagy alkoholizálj. (Tehát a globalizmus ellen vagyok, ez is beletartozik.) Szóval először is nagyon alaposan, enyhe ingerült állapotba vagy teljes nyugalmi helyzetbe (tehát mereven nem annyira ajánlott, mert ugye akkor nem tudod a makk mögé húzni a fitymát) folyékony szappannal mindenhol belocsolod a makkod és a fitymád, esetleg ujjal szétkened utána, majd alaposan lemosod. Ezt minden nap. Mondjuk 1-2 év múlva, vagy ha a közeljövőben akarsz magadnak örömet okozni, akkor egy két hét múlva kezdj el maszturbálni. De csak óvatosan. Nem muszáj úgy verni, hogy a fityma a makk mögött van. Eleinte én is így kezdtem, el is tudtam élvezni. A negyedik, ötödik alkalomnál már látszott, hogy egyre hátrébb kerül a fitymám, míg egyszer teljesen hátrahúzódott. Ezután mivel nem kapott ingert a makk elég érzékeny lesz valószínűleg (genetika, tehát nem biztos) a szexre gyakorolnod kell, arra célzok, hogy sokat maszturbálj és közben próbáld erősíteni a makkod. Pl feljebb fogod a markoddal a kukid, hogy hozzáérjen a makkodhoz is az ujjad.

Remélem segítettem. 17/F

2011. júl. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!