Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok és a pasimnak...

Szűz vagyok és a pasimnak akarom adni magam de nem tom hogy mit? Hogyan? Merre? Tippek? Normálisakat köszii

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
a legfontosabb az hogy kozold vele hogy mit szeretnel tuti bennelesz, kell egy jo hely es mehet a csiticsati
2011. aug. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jön az majd magától, hidd el! :)
2011. aug. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

okés köszke:)

Am mennyire fog kb fájnii mert ettől az egytől parázok h fájni fog:( meg hogy meddig?

2011. aug. 3. 10:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha teljesen nyugodt vagy és a párod teljesen ellazít nem izgulsz akkor semmenyire nem fog fájni ... Illetve előjátékra sok időt kell hagyni hogy jól benedvesedj akár sikosító se árt. GUMIT HÚZATOK amugy neked csak egy dolgod van mondani hogy mi jó mi a rossz a többi a párodra van bízva :) Jó szórakozást
2011. aug. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem CSAK akkor tegyél ilyet,ha tényleg nagyon szeret.Van akinek fáj-a többségnek-és van aki vérzik az elsőnél,de nem mindenki.Nagy részben a párodtól függ minden.Legyen nagyon óvatos,szánjatok minimum fél órát szntem az előjátékra,védekezzetek,ja és olyan helyet válasszatok ahol biztos el tudsz lazulni,mert nem fenyeget az a veszély,hogy rátok nyitnak vagy meglátnak. Sok sikert! 16/L
2011. aug. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszike a jó tanácsokat:) Ne aggodjatok védekezünk,olvastam itt egy-két hülye 14 éves gyerekeket jéé na azokon lefáradtam de én nem vok olyan hölye és a párom se:) Én még arra is gondoltam hogy veszek egy tök szexy ruhát..erről mi a véleményetek? <3
2011. aug. 3. 15:05
 7/7 Lia99 ***** válasza:

Ezt a dolgot nem lehet előre eltervezni.Majd ha ugy van meglessz,de ne siessétek el a dolgot.


19/L

2011. aug. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!