Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális ha még egyszer sem...

Normális ha még egyszer sem mentem el/nem volt orgazmusom?

Figyelt kérdés

Nemrég még szűz voltam. Három hónapja élek nemi életet. A barátommal összesen eddig huszon-valamennyiszer szexeltünk. Neki nem én voltam az első, de nekem ő igen. Ő mindig elment, én egyszer sem. Élveztem, de nem mentem el. Vagy legalábbis nem tudok róla, hogy elmentem volna. Mit kéne akkor éreznem? Vagy mitől nem megyek el? Velem van baj?

17/L


2011. aug. 4. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
nem veled van a baj csak valoszinu hogy a baratod tul gyors
2011. aug. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
A világ nagy kérédse létezik-e női orgazmus?
2011. aug. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Mocskos Jóska válasza:
Hát...Nagy valószinűséggel a pároddal van a gond.
2011. aug. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az elso valaszolo vagyok, kerd meg a baratodat, hogy addig tartson ki ameddig csak birja es ugy iranyitsd a dolgot ahogy neked a legjobb a masik lehetoseg az oral ;) azt szeretik a lanyok :P
2011. aug. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
próbáljátok más pózba, lehet hogy az segít...
2011. aug. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

mit kell érezni... ez egyén függő. van aki földrengést van aki bizsergést stb.. nem tudom a pasid mekkora lepedő művész. Ha 3 perc alatt elment akkor neked csak jó lesz. de orgazmusod biztos nem lesz. egy pasinak meg azért legtöbbször mindig van.(max ha lerúgod magadról akkor nem :) ) ha nagyon gyors a csávó akkor pettingeljetek előtte sokat. használja a nyelvét is (igen ott lent :) az újját is (ezt is ott) ezt legalább 10-20 percig. aztán beleadhat mindent..

Te meg lazulj el. add át magad neki teljesen. ne szorongj ne molyolj semmin.. lehet játszani egy kis eperrel tejszínhabbal... ha feszültebb vagy akkor egy pohár pezsgő vagy koktél vagy pálinka vagy bármi alkohol tartalmú ital elég jó gátlás és feszültéig oldó. bár ezt még 17éves korban nem feszegetném :)

2011. aug. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha elmentél volna, azt tudnád...

10 perces sex alatt, soha nem lesz orgazmusod..

Milyen a barátod?Számít neki, hogy élvezd...Idővel talán kialakul.

2011. aug. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És egyedül sikerül elmenned? Ha igen, akkor ő a hibás, tapasztalatlan még, és nem ért hozzád. Vezesd rá a barátodat hogy hogyan csinálja. Izgasd magad és kérd meg hogy folytassa ugyanúgy. Idővel sikerülnie kell, akkor már csak rajta múlik.
2011. aug. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jó nagy balfax a barátod,ha nem tud a csúcsra juttatni.....

Legalább nyelvel juttasson el,ha már gyorstüzelő:)

Mond meg neki,hogy addig szopogassa a csiklódat amíg te el nem élvezel....

Esetleg,ha nem sikerül akk írj privát üzit és segítek rajtad ..:)

2011. aug. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
magadtól sem mentél el még soha ?! de szólj a párodnak hogy gáz van és próbáljon meg valamit másképpen csinálni , merd tanítani oké hogy neked ő az első. de ha neked nem jó vedd a kezedbe az irányítást ! te szabd meg az aktus menetét!
2011. aug. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!