Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első csók volt, valamit...

Első csók volt, valamit elrontottam volna?

Figyelt kérdés
A barátommal elmentün sétálni a parkba, sokat dumáltunk, aztán leültünk egy padra, az ölébe ültetett és odahajolt hozzám, megfogta a fenekem és mecsókolt.Nekem isteni volt. Majd odasúgtam a fülébe hogy ez volt az első, szerintetek ez hiba volt? amúgy most leszek 16. ő meg 17
2011. aug. 5. 15:35
1 2 3
 21/28 xdj ***** válasza:
nem is 11 de a keto kozott
2011. aug. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

mert miért lenne fura 16 évesen? nagyon sokan vannak fiuk is lányok is akiknek 18-20 körül lesz az első kapcsolatuk, az első csókkal esetleg, és nem azért mert annyira gyökerek, hanem mert nem mennek a tömeg után hogy jaj már elkéstek és gyorsan csak azér hogy legyen...


am miért lett volna hiba, nincs ebben semmi gáz... persze ha a fiu emiatt elhagy, hát akk szánalmas a srác, de nemfog szerintem :)

2011. aug. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem gáz sztem.:D (és az sem h 16 évesen volt az első...végülis ez lenne a normális.)

am erre mondott valamit a srác? :)

2011. aug. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
adott még egy csókot, és azt mondta hogy ez volt a második, és mogölelt
2011. aug. 5. 17:33
 25/28 A kérdező kommentje:
xdj, neked hány évesen volt először kapcsolatod?
2011. aug. 5. 17:34
 26/28 anonim válasza:
Szerintem azért kérdezték, hogy vidéki e, mert lehet, hogy a kecskéhez van szokva..
2011. aug. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
"adott még egy csókot, és azt mondta hogy ez volt a második, és mogölelt" Ez de édes :D
2011. aug. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon :X
2011. aug. 7. 22:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!