Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22+ szüzek! Ha szerelmet...

22+ szüzek! Ha szerelmet vallana vmi 12 éves ismerősötök azzal mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

(főleg akik még nem is smároltak, és már arra is eszméletlenül vágynak!)


Erre mindig is kíváncsi voltam :D Úgy hogy nem lennél pedó de vhogy rávennéd magad, vagy inkább maradna a forever alone? Meg hallottam hogy 25 évesen vkinek nem volt bnője azok között sok az efebofil is


(egy jófej F17 aki nem álmos még most se)


2011. aug. 7. 02:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
:D miért nem vagy álmos?Kávét ittál? :D ^_^
2011. aug. 7. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedvesen visszaküldeném az anyukájához (tényleg kedvesen), és megmondanám neki, hogy várjon még a szerelemmel. :)
2011. aug. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk én nem vagyok szűz... XD
2011. aug. 7. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
sosem izgulnék egy gyerekre...akkor sem, ha sosem volt még részem semmi szexuálisban... ennyi erővel már lehetne a kutyával is nem? aberrált dolog mindkettő
2011. aug. 7. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Te beteg állat ha benne leszel a híradóban h rosszalkodtál a kislánnyal,megkereslek szétcsépellek vagy majd elintézik a dolgot a börtönben ne félj az ilyeneknek jó dolguk van ott!
2011. aug. 7. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14 év alatt rohadt nagy pedofilság ám. És büntetendő.
2011. aug. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
mind1 nem kellett volna feltennem a kérdést :D de mármint hasonlítanak már vmennyire egy felnőttre, mi van ha a magány akkora lenne hogy már ő is jó lenne? van ilyen?
2011. aug. 7. 11:19
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem csinálnék vele, és udvariasan elutasítanám.

Egyrészt ilyen idősen nem azért szűz valaki mert olyan bátor, főleg nem vállal be jogilag büntethető dolgokat.


Szerintem inkább a tapasztalatlan nőkre jobban vágyunk mert egy tapasztalt nő sokkal inkább lenézi azokat akik idősen szüzek.


Én egyébként is a velem egy idősekre vágyom +-5 év.

2011. aug. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
szerintem 1 Chuck Norris-os pörgőrugással megoldható minden :D
2011. aug. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
inkább beképzelt vagy mint jófej. most ezzel a 22+ szüzeket akarod alázni vagy mégis mi? tényleg alhatnál inkább hajnal 3 felé...
2011. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!