Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Ti hogy tapasztaltátok...

Lányok! Ti hogy tapasztaltátok, akinek nem fájt a szüzesség elvesztése, annak alapjáraton is magasabb a fájdalomküszöbe?

Figyelt kérdés
Pl. ha valaki úgy általában bírja a gyantázást, epilálást, arckezelést, injekciót és egyéb fizikai kellemetlenségeket az erre is toleránsabb?
2011. aug. 11. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
nem
2011. aug. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
a kettő egyáltalán nem függ össze.
2011. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

semmi köze a kettőnek egymáshoz. Nekem elég alacsony a fájdalomküszöböm,nagyon érzékeny vagyok mindenre,mégis a szüzességem elvesztése nem járt semmilyen kellemetlenséggel.Mondjuk én sosem gondolkodtam azon,hogy fájni fog-e, valahogy én nem úgy álltam hozzá az első szexhez,hogy egy leküzdendő kellemetlen akadály és nem is éltem meg rosszul.Sőt!Nagyon jó volt!

Úgyhogy szerintem a fájdalom küszöb helyett inkább az számít,hogy hogy áll hozzá az ember illetve,hogy megfelelő minőségű és mennyiségű előkészület volt-e.

2011. aug. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha valakinek magas a fájdalomküszöbe az nem azt jelenti, hogy nem érez fájdalmat, csak jobba tűri. Ettől függetlenül annak is fájhat az első alkalom.

Én úgy vagyok, mint az előttem szóló: én is úgy álltam a szexhez, hogy jó élmény legyen, nem sürgettem, akkor történt meg, amikor én késznek éreztem magam rá, és egyáltalán nem fájt, nagyon jó volt.

2011. aug. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!