Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lányok! Csupaszok vagytok...

Szűz lányok! Csupaszok vagytok odalent vagy nem foglalkoztok ilyesmivel, amig nem használjátok?

Figyelt kérdés
Irj kort!
2011. aug. 12. 16:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

18.23: "ha nem csupasz a vagina, akkor nem alkalmas orális behatolásra"

he? először is, a vagina az maga a hüvely. az, amibe belehatol a férfi, tudod, a cső. az önmagában se szőrös...a szőrös az a szeméremdomb környéke, abba meg nem hatolnak bele.

és súgok valamit, képzeld, amikor még nem volt divat a szőrtelenítés, is létezett orális szex.

2011. aug. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Én kicsit lusta vagyok ezért nem borotválom rendszeresen.de nekem kellemesebb érzés amikor csupasz odalent.
2011. aug. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
ja, a 16 lemaradt :)
2011. aug. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Márpedig én úgyhagyom ahogy van mert nem fogok ilyenekkel fölöslegesen b.aszakodni csak akkor szedem le ha nagyritkán strandra megyünk meg ha lesz pasim és odáig eljutunk muszáj lesz nem miatta hanem magam miatt h jobban eltudjam magam engedni de amíg ilyenek nincsenek úgy marad ahogy a természet megalkotta!
2011. aug. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
12 éves korom óta borotválom, most 15 vagyok. szőrfóbiám van, sehol nem viselem el magamon a szőrt, csak a fejemen :DDD
2011. aug. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!