Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 29 éves szűz vagyok, érdemes-e...

29 éves szűz vagyok, érdemes-e azt hazudnom a nőknek, hogy nem vagyok szűz több szexuális kapcsolatom volt?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a nők többsége nem szereti a szüzeket ennyi idősen. Kérdésem érdemes hazudnom?
2011. aug. 13. 13:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. aug. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

nem


nekem spec nincs semmi bajom a szűz pasikkal sem. Legalább kedvem szerint formálhatom.


Viszont ha később kiderülne, hogy kapcsolatunk hazugsággal indult pláne ilyen hazugsággal, az már nálam váló ok.

2011. aug. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
Sztem sem. Egyébként meg, h mit gondol erről, sztem úgyis kiderül, miközben ismerkedtek egymással, anélkül, h konkrétan szóba kerülne, h te még szűz vagy.
2011. aug. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Miért kellene hazudnod?

Nem tartom életszerünek, hogy egy 29 éves sráctól megkérdezze a barátnője, hogy "szűz vagy még?".


Az meg hogy nem emlited meg, szerintem nem hazugság!

2011. aug. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Akiket ismerek azok azt mondták szlengül hogy "gáz, no comment" és még néhány ócsárló szót a koros szüzekről.
2011. aug. 13. 13:39
 6/29 anonim ***** válasza:
10%
szerintem azért gyakorolj elötte egy hivatásosnál, h ne egy olyan nővel sülj fel, aki fontos számodra.
2011. aug. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
92%

utolsó azért eléggé undorító vagy!

Nekem nem kellene olyan pasi, aki qrvával kefél csak h ne legyen szűz. Akkor ezerszer inkább a szűz!


Valahogy nem tartom méltónak magamba fogadni olyan pasit aki prostival szexelt.

Tudjátok: aki a te szexpartnered, annak a szexpartnerei is a ti szexpartnereitek!Akkor az én szexpartnerem egyben egy prosti összes faszkuncsafja...

Hát szép :P


26L

2011. aug. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Joy Turner válasza:
Szerintem nem gáz. Sőt sok csajnak még külön izgatja is a fantáziáját, ha a pasi szűz.
2011. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%
Ismerek olyat, aki 30éves és szűz, holott egyáltalán nem ronda, vagy ilyesmi. Nem ciki, de egyszerűen mások előtt ne hangoztasd, és ennyi. Viszont a párod, a szerelmed MÁS. Vele őszintének kell lenned, ha szeret, kicsit sem lesz ez probléma, nem tudom, honnan veszed az ellenkezőjét =/
2011. aug. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
90%
NEM! Fpfujj már ne hazudozz, undorító; amelyik nőnek ez "bajt", jelentene, meg ciki, az nem is érdemelne meg...ennyi.
2011. aug. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!