Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyha egy 15 éves fiú lefeksz...

Hogyha egy 15 éves fiú lefekszik egy 13 éves kislánnyal, akkor a fiút nem bünteti törvény mert még kiskorú?

Figyelt kérdés

nem rólam van szó csak egy kérdésnél láttam hogy egy válaszoló írta hogy ha lefekszenek,akkor se büntetendő cselekmény,mert a srác még kiskorú.

ez igaz?

mert én úgy tudom hogy mivel ő már elmúlt 14 viszont a kislány még nem,ezért a fiút megbüntethetik megrontásért.

13l


2011. aug. 16. 10:17
1 2 3
 21/25 kovpet ***** válasza:
Azt tőle kellene megkérdezni :)
2011. aug. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
hát jó bár látom nem nagyon nézeget vissza :)
2011. aug. 17. 19:49
 23/25 anonim válasza:
Japánban 12 éves kor a beleegyezési határ, még olvastam egy újságban, ami ezzel foglalkozott, de amúgy egy 15 éves ne akarjon 13 évessel szexelni, a törvény is bünteti, és a fiatalkorúk börtöne vagy esetleg több év felfüggesztett börtön nem fog jót tenni neki.
2011. aug. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

akkor az a 12 év csak Japánban van,de itt nem?


mondjuk ja,ez is igaz hogy egy 15 éves gyerek szerintem se akarjon egy 13 éves lánnyal szexelni,még akkor se ha az "érett"..

2011. aug. 18. 09:58
 25/25 anonim ***** válasza:
Addig dugj amig nem menstrualsz, addig nem lehetsz terhes :)
2014. okt. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!