Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves vagyok, túl fiatal?

15 éves vagyok, túl fiatal?

Figyelt kérdés

8 hónapja van barátom, szép lassan fokozatosan haladunk. lassan el kell h jöjjön az ideje a sexnek is.. nagyon szeretem és tudom h ő is engem nagyon gyengéd! Túl fiatalvagyok 15 évesen a sexhez?


/csak normális válaszokat, légyszives!/ 15˛l


2011. aug. 16. 23:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Ha megkérdezed, akkor igen. Egyébként helyesen: szex.
2011. aug. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Általában 17-18 évesen kezdenek megérni rá, van aki 17, van aki 19 évesen.
2011. aug. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
nem én 13 vagyok és már nem vagyok szűz ha úgyérzed hogy itt az ideje akkor hajrá de csak gumival
2011. aug. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
85%
Én is 15 vagyok, és nagyon imádom a barátomat. Testileg érett lennék a szexhez, de lelkileg rájöttem, hogy még nem. Pedig tudom, hogy vigyázna rám, de még akkor sem vagyok kész. Ez ettől függ. :)
2011. aug. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ne másokat kérdezz hogy korai-e még :D ha úgyérzed hát hajrá ha nem akk meg várj még :D
2011. aug. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha bármi kétely felmerül benned- például az, hogy nem vagy-e túl fiatal, akkor a válasz: IGEN! - és nem a korod miatt, hanem mert ha még kételyeid vannak a dolgot illetően, akkor egyértelműen nem vagy még kész rá lelkileg.

Én 14 évesen jöttem össze az 1. barátommal, másfél évig jártunk, de áldom a sorsot, hogy nem feküdtem le vele, mert utólag kiderült, hogy az utolsó fél évben már nem szeretett, csak azért nem akart szakítani velem, mert osztálytársak voltunk, és inkább megvárta a nyári szünetet... Aztán 16,5 évesen jöttem össze a mostani barátommal, és Vele is vártam 1 évig, mire lefeküdtem Vele. Sőt, a legtöbb barátnőm 16-17 évesen jött össze a barátjával, a legkevesebb fél év volt, amit várt valaki, a legtöbb pedig 2 év. De ez abban az időben volt...

Van, aki 14 évesen lefekszik a barátjával, és nem bánja meg, és évekig együtt maradnak/ talán örökre. De ez elég ritka.

Benned kétségek merültek fel, hogy meg kéne- e tenned, így egyértelmű, hogy nem állsz még készen rá- akár 15 éves vagy, akár 25, akár 8 hónapja, akár 80 hónapja...

Akkor leszel rá kész, ha minden porcikáddal vágysz rá, ha semmi félelem, vagy kételkedés nem lesz benned vele kapcsolatban.

20/L

2011. aug. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!!
2011. aug. 16. 23:24
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy még kész rá. Testileg biztos nem, hiszen még menstruálni is gondolom csak pár éve kezdtél el, növésben vagy, a hormonháztartásod épp elég zavaros anélkül is, hogy még jobban bekavarnál a szexeléssel (felboríthatja a mensid rendszerességét, ami épp csak kezdene beállni ebben a korban). Lelkileg meg a bizonytalanságodból látszik, hogy még fiatal vagy hozzá. Nem kötelező lefeküdni vele, csak mert ma az a szokás a tiniknél. Szex nélkül is működhet egy kapcsolat akár 1-2 évig is, főleg ilyen fiatal korban, csak manapság be vannak hülyítve az emberek, a csapból is a szex folyik, nem is tudnak másra gondolni, ha egymás mellé kerül egy fiú meg egy lány.
2011. aug. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
nem a korodtól függ fizikailag készen álsz,az a fő h lelkileg felkészültél e.és ha nagyon szeretitek egymást,és a barátod ojan hogy megérdemli akkor csak nyugottan.
2011. aug. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Lehet itt anatómiailag vizsgálni a doglokat csak értlme nincs, ebben a korban szerintem természetes, régen is csinálták hidjétek el sőt még korábban is csak nem tudta senki... Úgy gondolom itt annak lehet nagy jelentősége hogy vágyj rá de igazán és hogy szeresd azt akivel, ennek 2 formája van van az hogy dugunk(érzelem nélkül) és hogy szeretkezünk aminek a nevében is bennevan a lényege hogy szeretjük a másikat hahiszed hanem teljesen más az érzés... amúgy az okoskodóknak üzenném hogy ha filozófiai szempontból nézzük a szex és a párkaqpcsolatok miatt élünk emberek, ez az ami mozgatja a mindennapjainkat és ezt nem tudja tagadni senki...

egy 15 éves srác aki megbecsüli a barátnőjét és mindennél jobban szereti, mindaketten szüzek de igenis készülnek a dologra, és mefgbecsülik a másik érzéseit mert ez csak így működhet!

2011. aug. 17. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!