Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hol találhatnék magamnak társat?

Hol találhatnék magamnak társat?

Figyelt kérdés

Rossz érzés már a magány. Szeretnék egy társat, de nem tudom, hogy lehetséges-e. Hol lehet ismerkedni?


Nem szoktam bulikba járni, mert nincsenek barátaim.

A suli megint kizárt.

Lehet esélyem?

Vagy szokjam meg a magányt? :(


2011. aug. 17. 23:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van egy jó társkereső oldal, úgy hívják, hogy gyakorikerdesek.hu. Nem vicc. Na jó, félig az.
2011. aug. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én is ismerem ezt az érzést... Bár te az én lelkiismeretem vagy :D

Majd találsz valakit, ráérsz... :)

2011. aug. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17 éves fiú vagy? Ha igen akkor megtaláltam a társad! Csak vicc, láttam egy válaszod és oda írtad a neved és a korod. Írj egy kérdést itt GYK-n hogy társat keresel XY környékén. Vagy társkereső oldal. Vagy lehetsz "kamuraj" mint a "menők" a suliban. Ezt nemajánlom mert azok többségiben gyökerek!
2011. aug. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:26


Ide nem lehet társkeresés céljából kérdést írni, mert letörlik. Már próbáltam.

2011. aug. 17. 23:30
 5/12 anonim ***** válasza:

miért nincsenek barátaid? túl félős vagy?

a suli miért kizárt?

2011. aug. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mert a suliban utálnak. Am. azért nincsenek barátaim, mert nem tudok senkiben se megbízni. De meg van rá a jó okom, nem 1x vertek át.
2011. aug. 17. 23:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja törlik :S. erre nem gondoltam bocsi. Akkor a cél, megkeresni hogy miért vetett ki a társadalom. (emberi dolgokra gondolok, nem arra hogy emrt nincs DC cipőd.)
2011. aug. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Panda Péter ***** válasza:
pedig megtanulhatnál bízni az emberekben mert egy párkapcsolatnak is az az alapja, anélkül nem fog menni.
2011. aug. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok és ne aggódj nem maradsz örökre egyedül. nekem is gond pl h nem tudok bízni, idősebb vagyok mint te, de nem vagyok elcsüggedve a magány miatt, mert jobb egyedül mint értéktelen emberekkel. szóval azt mondom neked h ne állj le olyan emberekkel akik 'krvásak' vagy megbízhatatlanok de aki szimpi avval próbálkozz barátkozni.. és bár lehet nincs senki a láthatáron per pill de addig foglalkozhatsz magaddal. csiszold az elméd és tested addig :PP és akár pl élőben is találkozhatsz valakivel akivel egy húron pendültök
2011. aug. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

legyél bevállalósabb. csak egyszer élsz!mi értelme lenne úgy élni, hogy magadba fordulsz és elrejtőzöl a világ elöl? sokmindenhol lehet ismerkedni, kávézóban, parkban...stb én pont a múltkor ismerkedtem meg 3 sráccal a játszótéren a padon. nekem eszembe se jutott, hogy odamenjek hozzájuk, de ők bevállalósak voltak és odajöttek és azóta is mindig beszélünk. pedig aztán ők nem rendelkeznek olyan jó külsővel, sőt!egyáltalán nem! de olyan megnyerő személyiségük van, hogy eltekintek ettől. amúgy mindenkinek van párja az életben és nem szabad elfogadnod a magányt.az ember társasági lény.


17/L

2011. aug. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!