Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért szólják le, vetik meg...

Miért szólják le, vetik meg egyesek azokat a lányokat akik 16 évesen elvesztik a szüzességüket?

Figyelt kérdés

pl. ilyeneket olvasok h "még mindig jobb mint ha 16 évesen vesztenéd el" meg h "a mai kis tinik már 16évesen dugnak".

jó persze van a ribanc kategória, de 16 évesen már érzelmileg és testileg is lehet valaki elég fejlett a szexre egy normális kapcsolatban.

szerintetek?


2011. aug. 18. 15:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha nem ribanc, akkor szerintem csak a hülyék szólják le! A ribik meg megérdemlik.
2011. aug. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a válaszolók nem gondolnak vissza 16 éves önmagukra :) Szerintem semmi baj nincs a 16-tal, én a 17. születésnapom után 2 nappal veszítetem el.
2011. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
62%

ÉS ha sikertelen a védekezés vagy nem védekezett akkor jön ide és sír hogy na mivan TERHES vagyok?:O

Megy abortuszra aztán meg majd rájön mikor már gyereke se lehet...

2011. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Testileg biztosan kész rá egy ekkora gyerek, lelkileg viszont nem sokan. Van aki igen, és aki ilyen az nyugodtan memgteheti, de ezt csak ő érzi, ez az ő döntése.
2011. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

15:14, 81%

szóval te az önmegtartóztatást javaslod 25 éves korig?:P csak mert pl. egyetemista korban is elszakadhat az a fránya gumi.

2011. aug. 18. 15:17
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek veled.Én nem szólok le senkit azért mert 16 évesen nemi életet él.Ha felelősségteljes,ha tisztában van a szex következményeivel,ha megfelelően védekezik a terhesség ellen.Vagyis egy értelmes 16 éves majdnem nő ha ennyire megfontolt akkor nincs semmi kivetni való abban hogy már szexel.

De lenézem,és megszólom azokat a lányokat és kehet 16 vagy 18 éves aki szexel,majd ide jön a gyakorira,és hápog hogy "jaj mi lesz ha terhes lesz" vagy "ruhában voltunk a fülem mögé nyalt lehetek terhes??.." ..

Csak olvass utána hogy milyen gáz,és idétlen kérdésekkel jönnek a 16 évesek és a többiek..Na az ilyen inkább olvasson biológia könyvet,tájékozódjon hogy miképpen lehet teherbe esni,mi a védekezés ellene..Ha erre nem képes akkor meg is érdemli hogy lehordják a sárga földig és a legnagyobb ribinek állítják be.

2011. aug. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
100%

én is 16 évesen vesztettem el,az első szerelmemmel,akivel már 1 éve együtt voltunk. és még utána is 2 évig. nem a kor a legnagyobb baj,hanem az h érzelmek nélkül ugrálnak egyesek egyik ágyból a másikba.


nemrég volt egy angol műsor,ezzel a címmel: fiatal vagyok de szexelek. volt benne egy 14 éves csaj aki ilyeneket mondott az anyja előtt: a szex az csak időtöltés,semmi köze a szerelemhez. a multkor le...tam egy srácot, asszem jó volt neki,én csak gondoltam kipróbálom


az anyja meg csak röhögött. na ez a gáz. a szülők nevelik félre-vagy egyáltalán nem neveleik- a lányaikat.


én anyukámmal nagyon jóban voltam mindig,nekem sose jutott volna eszembe ku.rválkodni,piálni,narkózni,csúnyán beszélni. és nem azért mert szentfazék vagyok,hanem mert jól neveltek

2011. aug. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
62%
Egy 16 éves fiú/lány csak testileg érett még a szexhez. A lelki fejlődés csak ezután kezdődik meg igzán. Én személy szerint nagyon örülök, hogy nem 16 éves koromban vesztettem el a szüzességemet. Leírhatatlan az a lelki fejlettség -beli különbség, ami egy 16 éves és egy idősebb fiú/lány között. Sokkal jobb élmény amikor az érzések, érzelmek, szeretet irányít a hormonok helyett. Szerintem a 16 éves kor még a maszturbálások időszaka. Jó lenne, ha előbb mindenki a saját testét (lelkét) fedezné fel mielőtt páros szexre adja a fejét. Természetsen ettől függetlenül nem tartok minden lányt ribancnak, aki 16 évesen veszti el a szüzességét, de megéri várni!Ezt az ember később, amúgy is beltja.
2011. aug. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%

Nem az a gond, ha valaki 16 évesen mondjuk egy 2 éve tartó komoly párkapcsolatban elveszti, hanem ha ezt nyilvánosságra hozza. Mindenkinek a saját személyes ügye, hogy mikor veszti el. Aki nem felelőtlen fiatal kora ellenére sem, az nem fog ide jönni kérdezni. Szex előtt kell gondolkodni, nem utána.

Én fiatalon tettem meg, soha nem bántam meg és senki nem tudja a mai napig, hogy hány évesen történt, csak a párom és én.

2011. aug. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

valóban sok múlik a nevelésen meg a környezeten.

viszont azzal, hogy szellemileg, érzelmileg a 16évesek nem érettek, továbbra sem értek egyet. 16 voltam mikor lefeküdtem az akkori barátommal, és egészen biztosan mondom, hogy nem csak a hormonok miatt, hulla szerelmesek voltunk :)

2011. aug. 18. 15:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!