Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nemrég vesztettem el a szűzess...

Nemrég vesztettem el a szűzességemet, normális az hogy 6-7 alkalomnál nincs még orgazmus? Ha nem mi lehet ennek az oka? a barátomnak van orgazmusa, csak nekem nem, így meg elég rossz az egész.

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 01:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
10%
Gáz :S
2011. aug. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
19%
Mind2-en terhesek vagytok :(((
2011. aug. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
11%
Igaza van az előzőnek terhesek vagytok..feltéve ha a pasid nem egy tehén.
2011. aug. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Esetleg próbáljon meg a párod, kézzel, szájjal izgatni. Nekem az első barátommal, akivel lefeküdtem nem is volt soha. Utána jöttem össze egy tapasztaltabbal, aki tudta mit, hogyan, és csodálatos volt.


Engem a párom kézzel,szájjal szokott izgatni az előjátéknál, addig, amíg nincs orgazmusom. Így mindig van.

Szex közben nem mindig, függ attól, milyen pózban vagyunk. Engem a lovagló izgat a legjobban, mert ilyenkor teljesen bennem érzem, ilyenkor mindig elmegyek, viszont neki nem mindig kellemes ez a póz.

A többiben ritkán szoktam elmenni. Bár ha nagyon felizgulok, a párom miután elmegy, néha ilyenkor is tovább izgat kézzel, vagy szájjal, hogy elmenjek én is. Tapasztald ki téged mi izgat, hogy kellems.

2011. aug. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
89%
A női orgazmust tanulni kell. Pettingeljetek többet, és fedezzétek fel, mi esik neked a legjobban. Emellett sok nő magának könnyebben éri el az orgazmust, mint a párjával. Lehet, előbb magadnak kellene rájönnöd, mi is az igazán jóleső :)
2011. aug. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
A párod is kezdő, mint te?
2011. aug. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 T.T.Z. ***** válasza:
79%

Helló

Csatlakoznék az előttem szólókhoz. Ahoz, hogy orgazmusod legyen előbb ismerd meg a saját tested, hogy mi a jó neked.

Akár egyedül akár a pároddal némi petting mindíg jó :)

És némi szakirodalmat is olvashattok (Kámaszutra, Ananga Ranga )legalább a késöbbiekben változatosabb is lehet a szeretkezés. A lényeg ne add fel.

2011. aug. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
hát nálam 2 évvel idősebb és két barátnője volt, nem tudom, hogy ez most gyakorlottnak számít e, csinált már újazást meg a szájával is s még sem értem el a csúcsra, csak vmeddig ha tovább csinálta akkor meg egyre szárazabb lettem, megpróbáltam magamnál is de az se jött össze. mi lehet ennek az oka?hallottam olyanról, hogy talán a természet, hogy nem illünk össze pl.okozhatja azt h egy párnak nem lehet gyereke, én persze nem gyereket akarok csak egy példával akartam összehasonlítani, hogy lehet hogy nem illünk össze és amiatt, neki mindig van orgazmus, tehát vmi bennem lehet a hiba, de nem tudom hogyan lehetne ezt megoldani.S szeretném mindenképp mert elég szarul érzi magát emiatt , hogy csak neki jó, ez változhat még talán idővel?lehet h a testemnek az egészhez még hozzá kell szoknia?segítsetek!!4
2011. aug. 20. 02:41
 9/18 T.T.Z. ***** válasza:
100%

Kedves kérdező. :)

Az, hogy a párodnak már volt két barátnője az nem jelenti azt, hogy jól csinálja azt amit csinál. Nekem is volt már 2-3 barátnőm mire felhomályosított az épp aktuális párom, hogy amit csinálok nem jó és változtatni kell rajta mert úgy sem neki sem sem pedig a leendő partneremnek nem lesz jó. Az, hogy a te párod elmegy nem jelenti azt, hogy jól csinálja neki az és NEKED? Én sem vagyok egy virtuóz de "jó pap is holtig tanul"

Üdv Tibi / 36

2011. aug. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%
nem dugtok elég keményen :D
2011. aug. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!