Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tegnap este ujjaztam magam és...

Tegnap este ujjaztam magam és ma estére egy kis vérfoltot észleltem a bugyimon, de csak ma este. Ezek szerint elszakadt a szűzhártyám?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A segítségedetek kérem. Szerintem elszakadt a szűzhártyám de nem vagyok benne biztos. Tegnap este ujjaztam magam és ma estére egy kis vérfoltot észleltem a bugyimon. De csak ma este. De táncolok is és lehet a tánc miatt szakathatott el, mivel még nem kell hogy megjöjjön a mensim. Tehát kicsit parázok hogy elszakadt, bár azt reméltem át tudom érezni az elsú fájdalmat egy fiúval...:(
2008. márc. 6. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Hellooo..jja valószínűleg elszakadt..Ne szomorkodj...jobb ez így:D
2008. márc. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
13%
Igen. Ha nem akartad, hogy elveszitsd a szüzesseged, mi a fenéért nyulkáltál??? Neked sincs több eszed, mint egy csirkének...
2008. márc. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A szüzességedet nem vesztetted el, mivel csak akkor történik meg, ha egy fiú belédhatol, függetlenül attól, hogy akár a tánc, tampon vagy más miatt megsértetted esetleg a szűzhártyádat. És szerintem így is előfordulhat, hogy fájni fog az első, mivel nem az fáj, hogy átszakad a szűzhártyád, hanem hogy belédhatol a pénisz és a hüvelyednek ezt meg kell szoknia, ki kell tágulni, ha nem vagy elég nedves akkor meg tuti fájni fog, ezért is jó síkosítót használni.
2008. márc. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem a tánc okozta.És igen elszakadhatott, de nem biztos hogy teljesen-a lényeg,hogy inkább amíg szűz vagy erre várj, hagyd meg az első fiúnak, és használd a csiklód, az hasonlóan jó ,és nem lesz bajod.
2008. márc. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Valamennyire elszakadt, az biztos, de szerintem, a nagy Ő-re is hárul ott még feladat...! :)

Tényleg használd a csiklódat!!

2008. márc. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy átszakad, de emiatt nem kell aggódnód! Még szűznek számítasz.
2008. márc. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
elso pasid aki elvette a szuzeseged az az ujjad? mire jo az miert kell ujalnod magad? ember fekugy le valakivel s vszitsd ugy el a szuzesseges s legalabb szep emlekeid lesznek rola!!!!!!!!!!!
2008. ápr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Számomra komolyan felfoghatatlan az h vannak olyan paraszt emberek,akik ha választ irnak valahova le oltják a kérdezöd,,valaoszinü azért irja ide mert fél elmondani,vagy megkérdezni a körülötte lévöktöl,,lehet h a pont ilyen dumákért,bárcsak tudnám komolyan h aki ilyen bunko választ ad az milyen kérdést tehetet fel,ne félj adnék neki,kiváncsi vok neki h esne........mind1 sztem még szüz vagy te magadnak nem tudtsz ugy fel nyulni vagy olyan erövvel ujjazni h átszakathason.annyi h a körmödel felsérthetted a szürzhátya falát és az vérzet egy kicsit,,,,de ne agodj lesz fájdalmad az elsö szexben ezt garantálom
2008. ápr. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Ne aggodj!Ugyan ez történt velem is. kicsit erősebben dugtad be az ujjad. Ez valószínűleg felsértette. Mondom ugyan így jártam. Szűz voltam.Aztán a barátommal ugyan úgy éreztem a fájdalmat.
2008. máj. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!