Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy vegyem el egy férfi...

Hogy vegyem el egy férfi szüzességét? Szűz fiúk! Ti hogy szeretnétek?

Figyelt kérdés
Összejöttem, egy sráccal aki nagyon régóta tetszik nekem.Imádom a humorát, mindenről tudunk beszélni, és szerintem baromi jól néz ki. Egy hónap után már rettenetesen kívántam és gondoltam most már csak nem fog ribancnak nézni ha kezdeményezek, többször éreztem, hogy felállt neki ezért gondoltam nem lehet semmi baj. Levettem a pólóját és kezdtem én is levetkőzni mire megállít és közli, hogy szűz. Azt hittem lehidalok, mert, én vagyok 22 és ő felettem jár egy évfolyammal. Megbeszéltünk mindent és azt mondja szeretné velem elveszíteni, de félek, hogy mit szabad vele és mi az ami már megrémítheti. Nem akarom elveszíteni, és azt akarom, hogy nagyon jó legyen neki, de azt sem tudom, hogy kezdjek neki. Normál esetben mondjuk egy orallal indítanék, de hát mi van ha ő azt perverznek találja vagy valami? Ti miről álmodoztatok fiúk? Lányok, valami ötlet?
2011. aug. 30. 17:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak izgasd fel, aztán ülj bele a farkába. Ez pont elég lesz.
2011. aug. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%
ahogy jön
2011. aug. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%

1.kötözd ki

2.tegyél ruhacsipeszt a mellbimbóira

3.taposd meg tűsarkúval a heréit

4.elégítsd ki análintrúderrel

2011. aug. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
2011. aug. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Dr. Endressy László válasza:
100%
kicsit tesze tosza lesz.... de végülis amit 1-eske mondott az majdnem jó is... csak ne lepödj meg az első rövid meneten:D
2011. aug. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
78%
ugy izgasd fel hogy megfogod a jobb vagy bal kezét és a melledhez rakod hogy markolja meg :D
2011. aug. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Akár le is szophatod, ha akarod. Miért tartana perverznek? Valószínűleg már párszor elképzelte a dolgot

:-D

De emiatt ne utáld meg, ezt csak titkos hódolatnak tekintsd.

2011. aug. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg tőle,miről álmodozik.


Na nem úgy,hogy: Hogy esnél túl rata.

Hanem valahogy érzéssel.De ha orállal kezdesz,lehet hogy már nem jutsz el addig,hogy beleülj.

2011. aug. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne a konkrét aktussal kezdd, legyen egy időszak, amíg a srác a pettingbe, kézzel kielégítésbe, kölcsönös orálba belejön. Önbizalmat is ad neki, ha látja, hogy ki tud elégíteni. Meg közben szokjátok is egymást, neki se lesz totál új a dolog.
2011. aug. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
utolsó válaszolóval értek egyet!
2011. aug. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!