Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van itt olyan csaj aki huszoné...

Van itt olyan csaj aki huszonévesen még szűz? Ha igen miért alakult így? 25/L

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez előbb volt a kérdésed csak másképp...
2011. szept. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Igen én az vagyok. Az oka az hogy nagyon magamnak való vagyok nem szeretek eljárni otthonról nem szeretek ismerkedni, csak muszáj ezért ilyenkor úgy kell viselkednem társaságban mintha élvezném a dolgot. A pasik meg nem tetszenek meg csak úgy. Ahhoz hogy egy pasit megkívánjak a személyiségével kell hogy megfogjon ami nagyon ritka ebben a korban mert akikkel dolgom volt azok tapló hülyék voltak és csak a sex-re célozgattak.

De mégis ami döntő volt ebben a dologban az a családi hátterem szégyenkezek miattuk ezért félek pasikat egyáltalán felhívni és nem is szoktam. Kizárt hogy egy pasit bemutassak itthon. Egész fiatal korom óta bezárkózva kellett élnem emiatt. Gondolom ez játszott közre abban hogy zárt életet élek.

Most már inkább a tanulásra és az elköltözésre tudok gondolni a család már csak egy rossz emlék amit el akarok felejteni örökké.

Nagyából ez a helyzet bár már belezavarodtam:D de a lényeg érthető.

20/L

2011. szept. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ezt a kérdést szinte ugyan ide be lehetne tenni!! Hasonló!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2011. szept. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kérdező szeretnék veled beszélgetni. Kérlek írj privátban.
2011. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Én 24 évesen az vagyok.Nem érzem problémának,sem tehernek.Voltak rövid kapcsolataim,de egy idő után rájöttem,hogy engem a férfiak idegesítenek.Én sem járok sehova,egyrészt mert nincs kedvem,másrészt mert 3 műszakban dolgozom ami eléggé kifáraszt.A maradék szabadidőmet a családommal töltöm,esetleg olvasok vagy netezek.Jó életem van,sem párkapcsolat sem más nem hiányzik az életemből.
2011. szept. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 20/ L és szűz vagyok....Nem érzem gondnak, de már hiányzik egy srác...Nem vagyok ronda, sőt azt mondják szép vagyok, csak nem nagyon mozulok ki, és lehet ez a baj...Illetve hát elég félős vagyok úgymond, szóval nem az a magamutogató....
2011. szept. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Én 29 éves vagyok és még szűz. Ennek egyrészt a külsőm az oka, másrészt a neveltetésem. Meg bulizni sem szeretek, otthonülő típus vagyok.
2011. szept. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nem járok sokat bulizni, csak néha-néha, így az ismerkedés is nehezebb, és csendesebb/visszahúzodóbb vagyok, ezért eleve nem vesznek észre a fiúk, én meg a kezdeményezéshez túl béna vagyok, illetve kedvem sincs 15 éves kis ribancokkal harcba szállni egy pasiért, mert annyitt nem ér...20/L
2011. szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Kicsit önbizalomhiányos és visszahúzódó vagyok. Vágyom egy kapcsolatra, de ha egy srácnak megtetszem, azonnal beijedek és visszakozom. Nincs olyan pasi, akinek elég türelme lenne hozzám, általában csak a szexre hajtanak. Én sem tudom/akarom felvenni a versenyt 12 éves kis ribikkel, akik már rendszeresen bulizni járnak és részegen szétteszik a lábukat az első szembejövőnek.
2011. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
26 eves vagyok es szuz. Nem szoktam ismerkedni es nem jarok bulizni. Es eleg magamnakvalo is vagyok, de en jol erzem így magam, nem hianyzik az eletembol egy kapcsolat.Azert neha egyedul erzem magam, baratkoznek, de az nehezen megy.
2012. szept. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!