Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Észre fogja venni, hogy még...

Észre fogja venni, hogy még szűz vagyok? Vagy inkább mondjam el?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy fiúval, még nem tartunk itt, csak sokszor agyalok ezen is.

Szóval a gólyatáborban ismerkedtünk meg, és ott volt ilyen kérdezz-felelekes játék, ahol megkérdezték tőlem a csapattársak,hogy szűz vagyok-e még. Nem akartam beégni, hogy 19 évesen az vagyok, és kamuztam. Ő is ott volt, és hallotta.

Most, hogy összejöttünk lelkiismeret furdalásom van, mert beszélgettünk, és azt mondta, hogy őt nem zavarná, ha szűz lenne a lány, sőt örülne. Viszont félek, hogy megharagudna, amiért hazudtam.

Egyébként a szűzhártyám még egy korábbi kapcsolatomban az ujjazás miatt valószínűleg már átszakadt.

Segítsetek :(

19/L


2011. szept. 3. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki hogy szégyellted akkor magad és kész, mit kell itt mindenféle mellékutakat keresni. Légy őszinte, ez egy normális kapcsolat alapja!
2011. szept. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem az, hogy szűz vagy egy lánynál nem szégyen, hanem inkább egy nagy érték.


Fiúknál már egészen gáz, ott érthető, ha kamuzik valaki.

2011. szept. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem értem, hogy fiúnál miért gáz, ha szűz. Nőnél érték, a fiú meg tajgetosz pozitív.
2011. szept. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Miben segítsünk?XD
2011. szept. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Észre fogja venni. Nagyon hangosan fogsz sikítani. Nem a szűzhártya fáj igazán, hanem a hüvely tágítása. Persze lehet, hogy te jobban bírod... de nem biztos.

Miért nem akarsz őszinte lenni? Nem jó indítás. Ha szóba kerül, mondd el, mi történt.

2011. szept. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Solarian ***** válasza:
100%

"Fiúknál már egészen gáz, ott érthető, ha kamuzik valaki."

Miért lenne? Komolyan ez a mai világ... Az ilyen gondolkodású emberek amikor elcsesznek valamit akkor meg sirnak mint a retardált gyerekek a vágóhidon.

2011. szept. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Észre fogja venni. Légy őszinte, még örülni is fog neki, és büszke lesz rá, hogy Ő az első pasi az életedben..

Üdv!

-= Elfi =-

2011. szept. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!