Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért akar minden fiú megfekte...

Miért akar minden fiú megfektetni?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, és okos színkitűnő emellett szép vagyok. Legalábbis eddig mindenki ezt mondta.

Tudom válogathatnék fiúk között, mert tényleg nagyon sokan meghalnának értem, de milyen áron?? Mindegyik azt akarja h vele veszítsem el, feküdjek le vele?!!

Állandóan ez a téma. Hogy megkérdezik h lefeküdnék-e velük.Ez normális? Tényleg 14 évesen erre kéne gondolnom? Meg aztmondják hogy kifutok lassan az időből.. hát nemtudom.

Minden fiú ilyen?

Ti mikor vesztettétek el a szüzességeteket?


2011. szept. 15. 16:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. szept. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Madafaka182 válasza:
100%
Én nem akarlak megfektetni.
2011. szept. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
55%
az ilyen ribancokat mint te úgy szétbasznám a fejét 1 kalapáccsal.....budapesti vagy?
2011. szept. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Hol futnál ki az időből? Csak simán meg akarnak b.szni... Én 18 évesen vesztettem el, és úgy érzem, hogy ráértem volna. De hát te döntesz..
2011. szept. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
53%
Mekkora pi csa vagy...
2011. szept. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
Feküdj le a legrondábbal és a normálisak már nem akarnak megfektetni, csak ez az egy megoldás létezik.
2011. szept. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
figyelj kicsit beképzelt vagy, amúgy meg 17-18 évesen kéne min a szexszel foglalkozni hamarabb nem,te még maradj a barátnőzésnél,tanulással,és ne foglalkozz az idétlen pasikkal,a pasizás is ráér legalább még 2 évet viszont javaslom vegyél vissza az egódból,mert rossz felé haladsz,kell egy egészséges önbizalom de neked már túl sok
2011. szept. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
39%

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2011. szept. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%

Egoizmus befigyel :D

Szerintem menj, dugd meg magad, ha már úgysem érhet fel hozzád senki. :D


Nade, viccet félretéve 14 évesen nem feltétlen kell még a szexszel foglalkoznod. Bőven ráérsz később is. Amúgy, ha tényleg okos lennél, ahogy írtad, tudnád ezt. :D

2011. szept. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%

ne add magad. könnyen kaphatónak nézhetsz ki, azért kérdezgetnek ilyet. de elég bunkó és amatőr aki ezzel megy egy csajnak hogy "dugunk-e"...

nem futsz ki semmilyen időből, csak elakarnak bizonytalanitani, hogy beadd a derekad. lehet hogy "vérdijat" tüztek ki rád, és aki elveszi a szüzességed az lesz az ász a környezetedben a fiuk közt. de nem kellenél neki tovább, csak egy körre. hidd el a szüzesség pedig nagy ajándék lehet egy olyan fiunak aki nem csak a szex miatt akar veled lenni majd. ez kb 4 év mulva esedékes lehet. én nagyon nagyon örültem neki hogy barátnőmnek én lehettem az első, úgy hogy ő 19 éves volt már. és nem én vagyok az egyedüli ilyen fiu. nem mondom, nem hagytam volna el ha kiderül hogy korábbi kapcsolataiban lefeküdt vkivel, de nem tette, és ez nekem sokat jelentett.

2011. szept. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!