Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

először is sziasztok!!(:

arról lenne szó,hogy a barátommal már fél éve együtt vagyunk és előtte is voltunk már párkapcsolatban szóval elég jól ismerjük egymást,szeretem és ő is szeret..elmondása szerint.

Mivel én még szűz vagyok ő pedig nem,ezért már nagyon szerettünk volna szeretkezni.(:

Amikor berakta,akkor elég nagy fájdalmat éreztem ami olyan volt mintha szúródna valami..nagyon fájt..ez miért lehet?

Én arra gondoltam,hogy azért mert nem voltam eléggé nedves és ezért fájhatott annyira,de a barátom már nem akart pettingelni,hanem a"lényegre térni" felhúzta a gumit de csak sokadik próbálkozásra talált belém..ez miért van?

Sosem húzott még fel óvszert ezért kicsit tartottam ha nem jól teszi fel,akkor elszakad.Nagyon szeretem és szeretném már vele a szexet is,de nagyon fájt..:(

Elsőre nem akart megállni,de aztán mikor kértem csak megállt.Úgy érzem haragszik rám emiatt..:(

Annyira szerettem volna ,de mégis azt érzem hogy egy lúzer vagyok amiért nem tudtam örömet szerezni neki..orálisan is szerettem volna csinálni neki korábban,de inkább a szexre összpontosított és nem is nagyon pettingeltünk sajna.:(

Kicsit szerintem haragszik is rám emiatt.Mit gondoltok? 16/L


2011. szept. 17. 11:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A barátod egy fasz. Egy szűz lánynál alap a 2 óra petting, hogy elég nedves legyen. :D
2011. szept. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
inkább neked kéne haragudnod rá, mivel tudhatná ha nem vagy nedves, egyáltalán nem tudja betenni. egyébként aki nem szűz, annak se igen lehet betenni ha nem nedves, csak ha nagyon tág esetleg. ha ilyen alap dolgot nem tud, akkor minek akar b@szni? 20L
2011. szept. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de miért nem szeretne pettingelni?:(
2011. szept. 17. 12:51
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
"Csak sokadikra talált be..." Te, biztos vagy benne, h a barátod nem szűz-e még?:) Gumit sem húzott fel? <jó lehet tabizott az előző partnere, de akkoris> Ugyanmár! Téged elég csúnyán átbasztak pici:(. Amúgy meg egy bunkó, ahogy előttem írták. A minimum az, hogy megvárja amíg tucsog az ágy, hiszen neked ez volt az elsé. Most őszintén, jó emlék volt?
2011. szept. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nem volt semmilyen élmény mivel 4-5 mp után kihúzta.Én is elgondolkoztam h szűz-e még.:/

nagyon rosszul esett a dolog.:(

2011. szept. 17. 14:33
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát technikailag MÁR nem az... ha érted hogy értem:( :D De sztem beszéj vele, vagy simán mondd meg neki h egy érzéketlen bunkó volt, és h miért hazudott neked? Miaz h "ő már nem akar várni, és durr bele"... igazi mintaférfi(n) Am hűny évesek vagytok?
2011. szept. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
el kene beszelgess vele errol. marmint a szex nem csak arrol szol hogy neki jo legyen, meg amugy egy parkapcsolatban semmi se arrol szol hogy csak neki legyen jo. beszeld meg vele a problemadat! ha tenyleg haragszik akkor, mar bocsi a kifejezesert, de bunko.
2011. szept. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
te. Többet veszithetsz mint ő. Légy ovatos neki kell türlmesnek lenni. Mi a lényeg a szex vagy te . Ovszer midig legyen rajta még akkor is ha nem tetszik neki. Tuti ,hogy ő is szűz volt. Tudod mindig macsók akarnak lenni.
2011. szept. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

1. lehet hogy a pasid nem szűz

2. egy tanács a pasidnak : "ha nem vár, beleragadhat a kulcs a klucslyukba" :) (ezt arra értem hogy ha nem vagy nedves összeragadhattok egy időre mint pl.: a bogarak :))

2011. szept. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Rágörcsöltél ezért volt sz@r.

Érdemes volt elsietni?

2011. szept. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!