Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az ciki ha valaki még huszonév...

Az ciki ha valaki még huszonévesen is szűz?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 20:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
nem ciki,tudod mi a ciki 12-16 évesen már nem szüzek,és tini korban az egy éjszakás kaland,nem beszélve arról ha már átment rajtuk egy fél focicsapat,na az nagyon szánalmas,szóval nyugi normális értelmes emberek körében egyátalán nem ciki,és az igazi férfiak szeretik ha a baránőjük nem dugatta meg magát 15 évesen az első "pasijával"
2011. szept. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a szüzesség dolog túl van kombinálva. Egyáltalán nem ciki, ugyanis ez az állapot elvileg nem tart örökké. Amúgy meg MAGÁNÜGY!
2011. szept. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Miért lenne ciki?
2011. szept. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az a ciki ha valaki nem szerelemben veszíti el, hanem, mert meg akar szabadulni tőle. Nem is értem 20 felett azért igencsak felnőtt az ember, nem értem miért hiszi azt valaki h megváltozik a világ ha elveszti. Hidd el nem fog, ugyan úgy kel a nap és az emberek is ugyan olyanok lesznek veled, és nem kapsz koronát h hurrá bent vagy az anti szüzek klubban.

Semmit se vesztesz ha türelmes vagy ahhoz, hogy olyas valakit találj akivel jó élmény is lesz.


Mindezt úgy írtam h 21 évesen vesztettem el és nem kell megbánnom soha.

2011. szept. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
77%
Cikinek nem ciki, csak arra ügyelj, hogy ne szűzként halálozz el.
2011. szept. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!