Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves vagyok és még szűz a...

15 éves vagyok és még szűz a barátom már 18 már lassan fél éve járunk és ő már szeretne lefeküdni velem de én félek egy kicsit van okom rá?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 14:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Van. Csak elakarja venni a szüzességed, megdug párszor, aztán dob.
2011. szept. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 napietus ***** válasza:
61%
van. 15 évesen ne dugasd magad. majd ha már vezetni tudsz legalább, akkor. most még gyerek vagy.
2011. szept. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Még fiatal vagy várj egy-két évet és majd akkor.
2011. szept. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%

15 évesen még gyerek vagy, az ebédedet is anyuci főzi és ő mossa a koszos bugyidat.

Egy gyerek ne tegye szét a lábait.

2011. szept. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%
Okod nincs rá, csak lehet, hogy kicsit fiatal vagy ehhez, a szextől nem kell félni, az csodálatos, főleg ha figyeltek egymásra. Ezzel az egésszel talán csak annyi a probléma, hogy valóban fiatal vagy, s orvosok szerint ilyen korban még nem miden adott, hogy maximálisan élvezni tudd a dolgot. Dehát ha téged most ért utól a szerelem nem mondhatod a barátodnak, hogy várjon még pár évet.Bizzál magadban és minden jó lesz
2011. szept. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 bánomisén ***** válasza:
100%
Szerintem, ha még félsz az együttléttől, akkor ne feküdj le vele. Csak az ő kedvéért ne. Majd amikor már te is akarod. Egyébként is, még bőven van időd, csak 15 éves vagy. Legyen az első alkalom számodra is felejthetetlenül szép, ne egy kicsikart, szorongással teli óra. Ha a barátod ezzel nem ért egyet, akkor nem is szeret igazán, úgy meg miért feküdnél le vele?
2011. szept. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
utolsó hozzászóló nem attól félek hanem egy kicsit attól hogy én még tapasztalatlan vagyok és hogy nem leszek"jó" az ágyban
2011. szept. 28. 15:36
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
fél év semmi,nem is ismered,15 vagy gyerek majd ha KAPHATSZ JOGSIT (17) akkor már gondolkozz rajta addig ne, egy 18 éves csak megdugni akar,főleg hogy már akarja,mi másra kellene neki egy kislány,várj még
2011. szept. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 napietus ***** válasza:
100%
"nem mondhatod a barátodnak, hogy várjon még pár évet" aztán már miért ne mondhatná??? nem hogy mondhatja, de ezt KELL mondania.
2011. szept. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 bánomisén ***** válasza:
100%
Kérdező, teljesen mindegy, hogy az együttléttel kapcsolatban mitől félsz, magától az aktustól, vagy a fájdalomtól, vagy attól, hogy "nem leszel jó az ágyban". Amíg bármitől is tartasz, vagy úgy érzed, teljesítened kell, megfelelned a másik elvárásainak, addig szerintem ne vágj bele. Az együttlétben nincs helye elvárásoknak, amiknek meg kellene felelned. Legalábbis normális esetben nincs. Téged meg, finoman ugyan, de erőltet a barátod. Ne hagyd magad. Tudni fogod, amikor eljön az ideje.
2011. szept. 29. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!