Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Hogyan szakítsam át a...

Lányok! Hogyan szakítsam át a barátnőm szűzhártyáját? Hirtelen mozdulattal vagy lassan fokozatosan? Melyik módszerrel lenne fájdalom mentesebb?

Figyelt kérdés

Én már voltam lánnyal csak még szűz lánnyal nem volt dolgom és nem tudom hogyan lenne neki jobb ha hirtelen csinálnám vagy lassan?

Mert ha foghúzásból indulok ki akkor ha azt lassan húznák akkor jobban fájna mint amikor hirtelen mozdulattal...

Hülyeségektől légyszi kíméljetek,komoly válaszokat kérnék ha lehet...köszönöm!


2011. szept. 28. 15:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Semmiképpen se hirtelen, mert a behatolás után is fájhaat emiatt. Lassan, fokozatosan. Figyeld a reakcióit, ha fáj neki, akkor kicsit állj meg. Majd lassan újra. Előtte mindenképpen izgasd fel. 18/L
2011. szept. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
76%
húúú.na látod ez télleg nehéz kérdés de szerintem lassan és fokozatosan. legalább is nekem úgy kényelmesebb volt nem tom hogy a leendő szűz csajodnak hogy lesz jobb ha nagyon nem vagy biztos a dolgodban ha a szexig eljuttok kérdezd meg tőle
2011. szept. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
76%
plussz sikosító ha nagyon nehezen menne
2011. szept. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
82%

sziaa!Szerintem Finoman fokozatossan és figyeld a reakcióját ha fáj nekii kicsit ájj meg!

Hát ez azért mássabb mind a fogorvosnál a foghuzás,itt finoman érzéssel csináld a dolgokat!

Remélem segitettem!

2011. szept. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
37%

hát, én szűz vagyok, és jobban örülnék egy hirtelen mozdulatnak, mintha félóráig szerencsétlenkedik hogy "jajj nemmegybe" és akkor én is fél óráig kínlódok XD

légy határozott, bár sztem inkább tőle kérdezd meg, mivel minden lány más...:)

2011. szept. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Megkérdezem tőle persze de azt előre nem tudhatja hogy ha hirtelen csinálom akkor mennyire fog neki fájni....

Szóval melyik mert mindenki mást írt?:)

2011. szept. 28. 15:22
 7/22 anonim válasza:
12%
a legjobb módszer, az az amikor egy légkalapáccsal kíméletlenül csinálod...
2011. szept. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
A lassú verzió mindenképp. Mert a hirtelen behatolástól napokig fájhat neki, pl. megütöd, vagy hasonló. Én már nem vagyok szűz, de ha hirtelen csinálják, kellemetlen tud lenni.
2011. szept. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
39%

Izgasd fel előtte jól,hosszú előjáték aztán próbáld mindig a végét odanyomkodni de ne dug be ezt kb 10 percig vagy tovább is akár közbe a csiklóját izgasd aztán egyszer hirtelen told be teljesen és állj meg pár percre.

Amúgy nézz meg szűztelenítés videókat

2011. szept. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
hát ha ráizgul akkor mindegy hogy csinálod, fájni fog neki...szóval sok előjáték, és amit én pl filmekben vagy írásokban láttam az hogy pl ha a hirtelent választod, akk (persze mikor már bazinedves) pl megharapod a nyakát és ezzel egyidőben hatolsz be (vagyi 1 másodpercel utána), így nem figyel a behatolásra, hanem a nyakára, szal nem fog neki anyira fájni...persze ne harapd át a torkát v ilyenek, csak finoman XD
2011. szept. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!