Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A legelső szexben lehetséges...

A legelső szexben lehetséges a terhesség?

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 20:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
8.os vagyok és az én bioszkönyvembe az van írva h lehet terhes a csaj az elsö sextöl is.
2011. okt. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Igen, ha nem védekeztek, mindenképp, a szűzhártya nem egyenlő a gumival. Nekem még olyat is mondtak a tanárok, hogy akkor készül fel a test a legjobban a teherbeesésre, szóval még nagyobb is az esély rá, de olvass utána....


Használjatok gumit!!! Ha szűz vagy, mást nem ajánlatos, bogyót még ne szedj, csak ha muszáj, a többi meg nem neked való/nem biztonságos.

2011. okt. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ha odafigyeltél volna biológia órán és arra a rengeteg kis tinire akik az első aktus után már mennek elvetetni az első gyermeküket, akkor szerintem egyértelmű a válasz, hogy IGEN!!! Nem ciki megkérdezni ezekről a dolgokról megkérdezni a szüleidet, testvéredet vagy akár a nagyszülőket. Tulajdon képen az sokkalta nagyobb égés amikor az első aktushoz úgy áll hozzá valaki, hogy nem informálódott róla valaki. Sőt nem is égés hanem iszonyatosan nagy felelőtlenség.
2011. okt. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!