Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális jelenség, vagy...

Normális jelenség, vagy valami gond van velem?

Figyelt kérdés
Mikor elveszítettem a szüzességemet, utána 4 napig véreztem eléggé erősen. Sokat vártunk vele, mert az ujjazást is kellemetlennek éreztem, fájdalmas volt.Azóta már nem vagyok együtt azzal a barátommal, egyszer történt meg csak a dolog,az első. Ennek fél éve. A mostani barátommal tegnapelőtt történt meg első alkalommal a dolog, de meg kellett állnunk, mert szintén nagyon erősen véreztem... Már két napja folyik, és nagyon meg vagyok ijedve. Itthon szoktam ujjazni magamat, két ujjam befér probléma nélkül, bár mintha kicsit szűknek érezném magam. Lehet, hogy a szűzhártyám első alkalommal nem szakadt át teljesen, vagy van olyan betegség, rendellenesség aminek tünete lehet ez az erős vérzés, és fájdalmasabb behatolás?
2011. okt. 2. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
orvoshoz azonnal, ez már nem normális.
2011. okt. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Hát szerintem én nem értek hozzá, de egy nőgyógyász többet mondana neked.:)
2011. okt. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen elég sok nőgyógyászati betegség jele lehet, nem akarlak ijesztgetni de ez nem természetes. Első alkalomnál sem az szerintem, és mivel már akkor ilyen erős vérzés volt, nem hiszem h szűzhártya lenne az okozója. Nőgyógyász sürgősen.

Hány éves vagy?


22N

2011. okt. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok. Most olvasgattam kicsit a neten, elvileg kontakt vérzésnek hívják ezt az esetet, és méhszájseb is állhat a háttérben, szóval megpróbálom minél előbb elintézni...
2011. okt. 2. 17:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha 13-at írtál volna be lehetett volna tudni ennek, de így ez valószinüleg nőgyógyászati dolog lesz. :S
2011. okt. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

icc nát ábout ciki, hú dö fakk said icc that?


icc about máj egészség.

2011. okt. 3. 13:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy az átlagtól eltérő szűzhártyád van. De biztosan nem szabadna orvos nélkül hagyni az esetet, mert ez nagyon nem átlagos. Legalább a saját megnyugtatásod miatt menj el nőgyógyászhoz!
2011. okt. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!