Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Sérülhetett a condom? És ha...

Sérülhetett a condom? És ha igen, h tudom megnézni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.!

Nemtudom h jó helyre írom-e. de nembaj. Ittis megválaszoljátok a kérdésem!

Kaptam 1 durex gumit báttyámtól, mert készülök az első alkalomra. A gumit a pénztárcám eggyik zsebében tartom.

Azt szeretném megtudni, h ilyenkor megsérülhet-e?

És ha igen akkor, hogyan tudnám megnézni?? Csak biztos szeretnék lenni benne.

Minden esetre még veszek majd 1 dobozzal. Ha véletlenül megsérült volna.


2011. okt. 5. 16:56
 1/5 You got OWNED! ***** válasza:

használat rlött töltsd meg vizzel vagy fújd fel...

Amugy meg nem hinném, hogy megsérült hacsak nem bökted át a pénztárcádat valamivel.

2011. okt. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én sose tartom pénztárcában. Jobb az a saját dobozában, nem is hurcolom, bnőmnél is van meg nálam is otthon. Dobozában fiókban. ott tuti nem sérül, de mielőtt felveszed nézd meg a csomagolását, én már jártam úgy h akkor vettem észre h szar :)
2011. okt. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes válaszokat. :)

Sokat segítettetek :)

2011. okt. 5. 20:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem venni is lehet ha úgy alakul a dolog, de például suliba szerintem felesleges vinned ragd el például a ruháid közé és csak akkor vedd elő ha tényleg kell.
2011. okt. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

te figy az első válasz az nem értelmes azt ne köszönd, az egy idióta, fel ne fújd előtte...

amúgy vegyél egy dobozzal és abban van használati utmutató is...

ha a csomagolás nem sérült akkor valsz nincs vele gond, de nemtudhatod mennyit állt pl napon. az tönkreteheti. én szurtam el igy egy doboz gumit hogy kinnfelejtettem nyárra fekete táskában ugy hogy minden nap sütötte a nap... abban már nem bizok, nem használtam fel... jóvolt gyakorolni a felhúzást... :D de élesbe neeem... arra csakis original érintetlen csomagolás!

2011. okt. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!