Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ciki az hogy még...

Szerintetek ciki az hogy még 21 évesen szűz vagyok és hogy még nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok de még nem volt barátnőm és még szűz is vagyok. Én nagyon cikinek érzem a dolgot mivel a barátaim körében már mindenkinek van valakije csak én lógok ki a sorból amit sűrűn szóvá is tesznek! A szüzességem miatt is piszkálnak de leginkább a lányok hogy " hogy lehetek ilyen szerencsétlen hogy még nem jutottam el odáig senkivel sem, meg hogyha így senkinek sem fogok kelleni " Ön bizalmam már egyáltalán nincs ezek miatt, régebben próbálkoztam de mindig kudarcba fulladt a dolog. :( Pedig nem vagyok bunkó vagy ilyenek sőt... mindig kedves normális voltam de ez sose jött be :( Ezért is nem merek már próbálkozni meg az előzőekben leírtak miatt sem! :( Mit tegyek szerintetek?
2011. okt. 5. 19:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Töröld a WOW acc.-odat, és máris lesz barátnőd...
2011. okt. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Brian Tracy - Phoenix Seminarium


letölt, meghallgat megért


aztán Titok c. film


Azokat a pi///ákat meg hagyd a rákba! Oszt társaim engem is leépítettek! De hála a sok személyiségfejlesztő pszichológiai cuccosnak már jól érzem magam!:)

F18 -már smároltam 1x-

2011. okt. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam 21 évesen. Még mindig 21 éves vagyok. Már a második barátnőm van, és elég komoly a dolog.

Bármikor megváltozhatsz, csak akarnod kell és nem kell elhinned a hülyeségeket, amit a többiek mondanak.

2011. okt. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ismerkedj, próbálkozz, sportolj! nem ciki, csak nem kell reklámozni.
2011. okt. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Írtad, hogy vannak haverjaid.Dumálj velük és menjetek el közösen bulizni/csajozni, akkor sokkal könnyebb ha érzed a haverjaid támogatását.Ne kerítők legyenek a haverok, csupán egy olyan társaság, amitől neked nő az önbizalmad és mersz nyitni a csajok felé.Legfontosabb tényező a kezdeményezés.Hajrá!


18/F

2011. okt. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
21 vagy? Akkor még jó korban vagy. Majd 30 évesen gyere nyöszörögni ha addig nem lesz csaj, aki szétterpeszt neked.
2011. okt. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Igen írtam hogy vannak haverjaim csak nem olvastad el rendesen azt a részt! Éppen hogy a haverjaim csesztetnek e miatt és az ő barátnőik mondják azt hogy én milyen szerencsétlen barom vagyok hogy még nem jutottam el odáig senkivel sem! Csajozni nem lehet mivel mindnek van barátnője és őket is hozzák mindig ha elmegyünk valahova! :) Önbizalmat pedig egyáltalán nem adnak nekem éppen hogy elveszik azt a minimálisat is minden ilyen alkalomkor a megjegyzéseikkel! :(
2011. okt. 6. 08:00
 8/18 anonim ***** válasza:
nem mondom paraszt 1 haverjaid lehetnek neked.
2011. okt. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
ezeket nevezed te haveroknak?és amúgy ezt te tűröd?meg h a ribancaik oltogatnak?tényleg, ilyenkor mit csinálsz?csendben ülsz és mosolyogsz vagy mi??
2011. okt. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én nyugodt természetű ember vagyok! Annak semmi értelme ha vitát vagy balhét szítok. Inkább nem mondok nekik erre semmit.
2011. okt. 6. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!