Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ujjazassal elveszakadhat a...

Ujjazassal elveszakadhat a szuzhartya?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 14:55
 1/7 krvua ***** válasza:
megujjazott E.T.?
2011. okt. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
El, de nem attól nem leszel szűz többé.A szüzesség elvesztése pénisz a hüvelyben, tehát attól szűz maradsz, hogy megujjazod magad.
2011. okt. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem magam ujaztam hanem a baratom engem .Koszi az ertelems valaszt . Akkor szerinted nem faj ugy az elso alkalom ha mar ujjazasnal elszakadt?
2011. okt. 7. 15:01
 4/7 A kérdező kommentje:
14:56nak
2011. okt. 7. 15:01
 5/7 krvua ***** válasza:
hát neki biztos nem fog fájni ahogy elszakad.
2011. okt. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Szia! A fájdalom nem ettől függ, nem a szakadás fáj, hanem a tágulás. Tehát ha évekig nem csinálod, és utána kezded újra, akkor is előfordulhat hogy fáj. De amúgy ez is egyénfüggő, mert nem mindenkinek van szűzhártyája, nem mindenki vérzik az elsőnél, és nem mindenkinek fáj. Szóval még ha át is szakítottátok, szerintem előfordulhat, hogy fájni fog az első igazi.
2011. okt. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
az én 20.5 söm beteszem jajjaj ................
2011. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!