Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok ti mit éreztetek első...

Lányok ti mit éreztetek első behatolásnál? Milyen érzés?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Ezt nem lehet körülírni... milyen ha te teszed be a péniszed?:)
2011. okt. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Nekem kellemetlen feszítő érzés volt,mintha belülről akarnának kettészakítani.második alkalommal is ugyanez volt.

pedig a nedvesedéssel nem volt gond és beteg sem voltam odalent.de pl. egyik barátnőm semmi ilyet nem érzett.neki jó volt kapásból.ma már nekem is.:)

23l

2011. okt. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
eleinte rossz volt ahogy tágította a szűk s*gglyukamat de mostmár élvezhetőbb :):) Sp Voltam Sziasztok!
2011. okt. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
hát, neke az első nagyon rosz volt, mert nagyon fájt, olyan mintha így majdnem szétrepedtem volna, ezért nemis tartott sokáig, pedig előtte minden rendben volt.... pedig a barátom nagyon kedves volt, és az elsőt máshogy nemistudtam volna elképzelni mással, nem lett volna ilyen... a második is fájt egy kicsit, de a 3. már jobbvolt:)
2011. okt. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!