Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Abbol lehet bajom hogy szüzvag...

Abbol lehet bajom hogy szüzvagyok és még nincs spermám és ugy sexelek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem fogsz te még szexelni egy ideig...
2011. okt. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
10 éveseknek lelkileg sem egészséges neki életet élni, ha meg nincs spermád, kicsi a pöc$öd. Mit akarsz te azzal?
2011. okt. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valami baj van a kérdéssel? szűzen hogy szexelsz? Vagy a horoszkópod a szűz?
2011. okt. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szexelj a maciddal!..tudod,ami a párnádnál van!!!
2011. okt. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!

Te sexelni akarsz majd?

Én eddig csak szexeltem, jobban mondva inkább szeretkeztem életem során.

De kérlek legalább magyarul írjunk, és ne vegyünk át mindent az angolból!!!!!Legalább a szavakat a magyar helyesírásnak megfelelően írjuk!

Jó, nem mindenki ír teljesen helyesen magyarul, azt megértem, de azt szerintem mindenki tudja, hogy a szexet így írjuk magyarul: szex, és nem úgy, hogy: sex!!!!!!

Egyébként is kiakadok attól, ha valaki sexnek írja. Annyira csúnya és magyartalan.

Olyan szép nyelv a magyar, miért kell elcsúfítani? Nem értem.

Kérdésedre válaszolva, akkor szeretkezz/ szexelj, ha van spermád és érett vagy rá testileg és lelkileg.

2011. okt. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ebből csak baj lehet.

Bár a legnagyobb baj, hogy kedves apád szeretkezett gumi nélkül! :)

2011. okt. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hülye vagy fiam. Menj és játssz a traktoroddal.
2011. okt. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ricsi13 válasza:
Én pedig attól akadok ki,amikor ilyen hülyeségeket írtok neki és nem veszitek komolyan a kérdést.Szegény gyerek szépen kérdezte, akkor miért nem lehet szépen válaszolni?Pl menyj játsz a traktoroddal.Olyan bunkók vagytok.Attól hogy nincs spermája honnan veszitek hogy kisgyerek?Lehet pl 21 éves és valami betegsége van vagy hormonproblémája ti meg itt baromkottok ahelyett hogy segitenétek neki.SZÁNALMAS!
2014. jún. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ricsi13 válasza:

Bocsi,előző vagyok

most a kérdésedre a válasz:

semmi bajod nem lehet tőle csak gyereked nem lehet mivel nincs spermád de ha nem vagy 16 éves akkor nyugi, nem akarlak megjeszteni.Ha 16 éves korodban sem lesz akkor fordulj orvoshoz.De ha nem lesz és ugy szexelsz akkor tényleg annyi hogy gyereked nem lehet, de akkor is használj gumit,véd a betegségek ellen :)

Egyébként én 14,5 éves fiú vagyok a péniszem 11cm és nekem sincs spermám :/ remélem későnérő vagyok.

remélem segítettem :) :D

2014. jún. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!