Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány éves szűz emberre mondják...

Hány éves szűz emberre mondják azt, ott valami "baj" van ha még szűz?

Figyelt kérdés
NE gyertek azzal, hogy a szüzesség SOHA nem ciki és a többi, mert egy bizonyos életkornál MÁR AZ.
2009. ápr. 30. 14:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
A szüzesség sztem maganugy. senkinek semmi köze hozzá. ha az illető sokaig szőz marad, valoszinuleg annak is van oka.
2009. ápr. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem ciki, te barom... neked ciki, mert másoknak akarsz örök életedben megfelelni.
2009. ápr. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
30-35 évesen már azért érdekes szerintem...
2009. ápr. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
Sztem 22-23 -ig még normálisnak mondható..utána már "gázos".Légyszives ne gyertek azzal,hogy jobb mint 14 évesen egy diszkó wcjében,igen ,tényleg jobb,de nem kell a ló másik oldalára átesni.
2009. ápr. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Na ugye mégis ciki már valamikor, hát nem érdekes?

Én 21 vagyok és még mindig celofán van farkamon és eléggé zavar.

2009. ápr. 30. 14:37
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
ne parazd mar tul a dolgot.. en pl. szeretem a szűz pasikat, es nem tartom cikinek.
2009. ápr. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%
kb.25 szerintem..am.én 20 múltam(lány) és még szűz vagyok,de nem érzem h.bármiről lekéstem.még nem találtam meg a megfelelőt(nem a házasságra várok,szóval nem erről van szó)
2009. ápr. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok aki furcsának tartja bizonyos kor felett..sok álszent válaszoló van itt..na mindegy. Neked kérdező,szerintem ez a normális,hogyha valakit zavar,hogy nincs barátnője,nem szexel,nem szerelmes,és megpróbál tenni valamit azért,hogy legyen..nem azon ábrándozik huszonévesen,hogy majd jön az Igazi.. nem repül snekinek a sültgalamb a szájába. Szóval: szerintem te vagy a normális,nem a többi álmodozó 20onéves. Járj el sokat,ismerkedj,hivj el csajokat ide-oda és összejön
2009. ápr. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Sajnos én is hülye álmodozó vagyok/voltam fiú létemre.

De igyekszem ellene tenni.

2009. ápr. 30. 14:48
 10/19 anonim válasza:
100%
Számomra is furcsa mikor valaki 30-35 évesen még szűz. Nem azt akarom mondani, hogy 14 évesen már hemperegni kell fűvel-fával, de egy bizonyos kor után én se tartom egészségesnek mikor valakinek még nem volt párkapcsolata. Azokból lesznek később a vénlányok meg sok anyámasszony katonája férfi. Szép dolog tartogatni magunkat az igazinak, de elkell gondolkodni azon is, hogy ha valaki még 30 felett se talált "alkalmas" partnert arra, hogy neki adja a szűzességét annál valami gond lehet.
2009. ápr. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!