Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Várjak amíg megin elkezd úgy...

Várjak amíg megin elkezd úgy közeledni vagy beszéljek vele hogy amikor nyugodtan kettesbe tudunk lenni akkor történjen meg?

Figyelt kérdés
Elkezdett közeledni én azt mondtam hogy most ne mert akármelyik pillanatban beeshetnek a szüleid.De viszont készen állok a dologra és télleg én is szeretném.16 évesek vagyunk.1 és fél éve ismerjük egymást abból jó 1 éve vagyunk kapcslatban.Tudom hogy szeret mert kivárt eddig ő már rég készen lenne rá csak én húztam de mostmár én is kész vagyok nagyon szeretem.A szülei és az én szüleim sem ellenzik a kapcsolatunkat.
2011. okt. 12. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Várd ki a megfelelő pillanatot. Megbeszélés alapján ezt nem lehet, és nem is olyan. Az első alkalomnak spontán kell megtörténnie és tökéletesnek kell lennie :)
2011. okt. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
vágj bele ha tényleg készen álltok ! csak védekezni ne felejtsetek el!!!
2011. okt. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha egy évet várt biztosan vár még pár napot amíg lesz egy alkalmas időpont... Várd meg amíg kezdeményez:)
2011. okt. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
mikor nyugodtan 2esben vagytok, simán:) attól mert csaj vagy nyugodtan kimutathatod hogy készenállsz, hisz már 1 éve jártok..különben is mi lesz ha tök sokára kérdezné meg? a kommunikáció a lényeg, mindegy hogy szóban, vagy nem szóban, de kommunikáld meg neki hogy ott és abban a pillanatban akarod!(=
2011. okt. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!